MAJESTICA

MAJESTICA

Datum: 20. prosince 2022
Místo: Klub Storm
Adresa: Tachovské náměstí 5, Praha 3-Žižkov

Vstupenky

úterý
20
pros. 2022
20:00
MAJESTICA
PŘESUNUTO, NOVĚ 20.12.2022 OD 20:00
Klub Storm

Praha

Informace o akci

Máme nový termín vánočního koncertu Švédů MAJESTICA v PRAZE!

Duch Vánoc, kterého nám chtěli přijet letos přijet představit symphonic-power metaloví Švédové MAJESTICA se bohužel musel schovat před virem a celé vánoční turné „The Christmas Carol“ muselo být přesunuto na příští rok. Celé turné se však podařilo znovu přeplánovat a my pro vás máme nový termín pro PRAHU, klub Storm!

Unikátní vánoční muzikálová power metalová show kapely MAJESTICA se uskuteční 20.12.2022!

Zase nám to vyšlo těsně před Vánoci, takže příští adventní čas bude zase o kapku veselejší, zajímavější, barevnější a hlavně hlasitější!

MAJESTICA na svém „The Christmas Carol Tour 2022“ 20.12.2022 v PRAZE, Klubu Storm!

Všechny již zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti i na tento nový termín!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture MAJESTICA

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: MAJESTICA, 21.12.2021, PRAHA

ZMĚNA:

vzhledem k současné situaci s pandemií covid 19 se koncert skupiny MAJESTICA z plánovaného termínu 21.12.2021 od 20 hodin a v místě Klub Storm, Praha PŘESOUVÁ na nový termín 20.12.2022. Čas a začátek koncertu zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní termín a není potřeba je vyměňovat.

 

 

Vyjádření kapely:

 

"Opravdu se omlouváme, že vám přinášíme tyto špatné zprávy, ale turné "The Christmas Carol" společně s Kalidií bude odloženo. Bylo to opravdu těžké rozhodnutí, protože jsme při rezervaci tohoto turné opravdu věřili, že letos kolem Vánoc nebude problém vyrazit na cestu. Jak stále více zemí rušilo svá omezení, skutečně to vypadalo, že to bude možné. Ale to už bohužel neplatí. Je velmi těžké plánovat a vydat se na cestu v těchto neustále se měnících podmínkách, kdy nevíte, co bude a co ne. Existuje také velké riziko pro členy kapely i celý tým, že třeba někde onemocní a celé turné může být na poslední chvíli zrušeno, pokud by měl někdo pozitivní test, i když ani nic necítí. Pro kapelu je to také velké riziko, protože je velmi drahé vydat se na cestu, a pokud se některé koncerty nemohou na poslední chvíli z různých důvodů uskutečnit, může to být i likvidační a zhatit tak všechny budoucí plány. Ještě jednou se za to omlouváme! Ale těšíme se, že příští rok už může být jen lepší, takže se uvidíme v roce 2022! Veselé Vánoce!"

A abyste si nemysleli, že omluvu smolí jen nějaký pisálek, MEJESTICA vám své vysvětlení natočila i do videa. Podívejte se tady: https://youtu.be/uuwR-pJlmPI 

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné zakoupené vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději však do 31.1.2022.

 

Vstupné se vrací následovně:

 

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

 

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Naskenované vstupenky je třeba zaslat na e-mail: reklamace@ticketportal.cz.

 

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

 

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz. 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 


Top