Krysař

Divadlo Kalich
Krysař

Místo:

Osudový muzikál Daniela Landy.

Vstupenky

Informace o akci

KRYSAŘ

Osudový muzikál o tajemném muži v kápi s píšťalou, ve které se ukrývá obrovská moc. Krysař Daniela Landy se velice úspěšně vrátil na jeviště Divadla Kalich v novém hereckém obsazení, s novou výpravou a choreografií a svým poselstvím je ještě aktuálnější než kdy předtím. Jeho návrat se stal senzací, superlativy nešetří kritika ani diváci a vstupenky mizí nadlouho dopředu. 

Krysař je řazen mezi nejúspěšnější původní české muzikály všech dob. Dnes má na svém kontě více než 1000 repríz, odehraných jak v Čechách, tak i v zahraničí, a pro velmi početnou obec fanoušků je bez nadsázky kultovním představením.

 

Hrají: Přemysl Pálek, Robert Jašków / David Suchařípa, Kateřina Bohatová / Marie Křížová / Markéta Schimmerová Procházková, Milan Peroutka / Roman Tomeš / Jan Kříž, Barbara Chybová / Elis Ochmanová, Charlotte Doubravová / Anna Slováčková / Elis Ochmanová, Henrich Šiška - Heňo, Jan Apolenář / Jan Vlas / Martin Zounar, Felix Slováček jr / Jakub Šlégr, Daniel Sobotka / Jan Vlas, Pavel Dytrt / Martin Sobotka, Richard Bergman / Oldřich Smysl, Dominika Červinková / Zuzana Havrlantová / Helena Nováčková, Jakub Dvořák / Karel Jinda / Jiří Minařík, Jan Kusák / Emily Petruk / Nela Žáková / Karolína Lea Nováková / Máša Málková

 

Hudba, libreto, texty: Daniel Landa
Režie: Mirjam Landa
Scéna: Martin Černý
Kostýmy: Roman Šolc
Choreografie: Linda Rančáková
Pěvecké nastudování: Linda Finková

 

Délka představení: 180 minut včetně přestávky

 

Další informace zdeTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top