Kateřina Englichová a Vilém Veverka - #15letspolu

Kateřina Englichová a Vilém Veverka - #15letspolu

Datum: PŘESUNUTO Z 12.10.2020, NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO
Místo: Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2

Vstupenky

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
Kateřina Englichová a Vilém Veverka - #15letspolu
PŘESUNUTO Z 12.10.2020, NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO

Informace o akci

KONCERT MUSEL BÝT PŘESUNUT.
PROSÍME, VYČKEJTE, NOVÝ TERMÍN OZNÁMÍME CO NEJDŘÍVE.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.

POUKAZ COVID-19: NE
Team Ticketportal
***

#15letspolu
Kateřina Englichová a Vilém Veverka

speciální host Jitka Hosprová

Když v roce 2005 vystoupili Kateřina Englichová a Vilém Veverka na svém prvním společném koncertě, ukázalo se, že došlo k jednomu z nejšťastnějších hudebních spojení na české scéně. Unikátní kombinace hoboje a harfy přinesla doposud málo vídané možnosti, a to na poli komorní i koncertní hudby. Interpreti patří ke špičce svých oborů - pro fenomenální dvojici je charakteristické, že se oba dlouhodobě prosazují také individuálně jako sólisté.
Jedinečné "jubilejní představení" pak logicky reflektuje uplynulou patnáctiletou spolupráci, celkový posun, a především pak aktuálního stav - možnosti hudby. Na koncertě tak zazní rovněž skladby, které posluchači doposud neměli příležitost slyšet. Hostem jejich výročního koncertu bude Jitka Hosprová, přední česká violistka.

www.vilemveverka.cz
www.facebook.com/VeverkaVilem

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

sleva pro studenty, pro seniory ve věku 65 let a výše, pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P (cena po slevě je uvedena v názvu slevy, slevu žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte on-line v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným průkazem či obecně uznávaným dokumentem opatřeným fotografií) / bezbariérový přístup NE, schodiště, koncertní síň je v prvním nadzemním podlaží

-TH-

Na mapě

Top