Kamil Střihavka & The Leaders !

Kamil Střihavka & The Leaders !

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Koncert Kamila Střihavky & The Leaders! se bohužel ze zdravotních důvodů přesouvá z 5. 11. na pondělí 18. 11. 2019. Vstupenky zakoupené na 5. listopad zůstávají v platnosti i na náhradní termín. Pokud se vám náhradní termín nehodí, můžete vstupenky od 5. 11. 14:00 do 12. 11. vrátit v místě nákupu.

Děkujeme za pochopení.

Lucerna Music Bar & Kamil Střihavka

Kamil Střihavka – rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků, majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu vystoupí v Lucerna Music Baru v rockovém podání s kapelou The Leaders!

Obsazení kapely: Kamil Střihavka – zpěv, Petr Henych – kytara, Martin Ivan – baskytara, Patrik Sas – bicí nástroje, Michal Vejskal – klávesy

support: Johnny Rose

Galerie

picture Kamil Střihavka & The Leaders !
picture Kamil Střihavka & The Leaders !

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: KAMIL STŘIHAVKA & THE LEADERS! 5.11.2019 – PRAHA

ZMĚNA:

Ze zdravotních důvodů dochází ke změně termínu konání koncertu KAMIL STŘIHAVKA & THE LEADERS! konajícího se dne 5.11.2019 v místě Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1. Koncert se nově uskuteční dne 18.11.2019 od 20:00 hod. Místo konání zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, od 5.11.2019 od 14:00 hod a to nejpozději do 12.11.2019.

 

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety s žádostí je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top