Detail info
Close

KABÁT - 30.LET - PO ČERTECH VELKÝ TURNÉ

KABÁT - 30.LET - PO ČERTECH VELKÝ TURNÉ

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Kabát - 30.let

Výroční open-air koncerty
V roce 2019 oslaví Kabát 30.let, hrající ve stejné sestavě. Exklusivní turné v pěti městech je pojaté jako „nástupce” dvou realizovaných výročních koncertů z let 2009 a 2014 v Praze na Vypichu. Tento prostor zůstane zcela jistě nenapodobitelný…
Sama kapela k tomu říká: Vypich pro nás byl, a navždy zůstane, nezapomenutelným zážitkem. Fakt jsme si to užili, a byl to pro nás takový splněný sen. Když jsme jako kluci zírali na VHS kazetách na koncerty velkých světových kapel, chtěli to zažít také. Nicméně… Vypich má své přednosti, ale i své nevýhody. Prostor pro fanoušky je velmi úzký, a tak se při počtu lidí, kteří tam byli, musí nesmyslně natáhnout do dálky. Zároveň chápeme, že ne každý si může zařídit volno zrovna na ten jeden vybraný termín.

Na co se můžete těšit:
Zazní největší hity kapely, které Kabát složil a vydal za celou dobu své existence. Jak je u Kabátu zvykem, připravte se na monstrózní propracovanou show, a nekompromisní zvuk!

VSTUPENKY
Sezení, Stání u pódia, Stání
ZTP/P-DISABLED: vyprodáno

Další info:
slevy NE / "ZTP/P-DISABLED" je určen pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a doprovod ZTP/P (jedna osoba). Cena 10.-Kč + doprovod za cenu stání. / Každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku.

Všeobecné podmínky – návštěvní řád koncertu


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture KABÁT - 30.LET - PO ČERTECH VELKÝ TURNÉ
picture KABÁT - 30.LET - PO ČERTECH VELKÝ TURNÉ
picture KABÁT - 30.LET - PO ČERTECH VELKÝ TURNÉ
Top