Josef Špaček & Barbara Maria Willi

Barbara Maria Willi uvádí...
Josef Špaček & Barbara Maria Willi

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

KONCERT SE PŘESOUVÁ NA 09.12.2020.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.
Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného. Prosíme, abyste tak případně učinili co nejdříve a uvolnili tak místa ostatním zájemcům
POUKAZ COVID-19: NE
Aktuální info k vracení vstupného
Team Ticketportal
***

Koncert XVII. ročníku abonentního cyklu staré hudby Barbara Maria Willi uvádí...

Josef Špaček & Barbara Maria Willi

Josef Špaček housle
Barbara Maria Willi cembalo

Dva výrazní sólisté se vydají po cestě měnícího se vkusu osmnáctého století. Arcangelo Corelli definoval trend houslových sonát na celých pět desetiletí. Johann Sebastian Bach vsadil na strukturu a vyčíslil složité kontrapunktické figury generálbasu, které jsme díky novým výzkumům schopni dekódovat. Zásadní změnu vkusu přinesl galantní styl a jeho český představitel J.A. Benda. Na druhý břeh klasicismu nás převezou Vaňhal s Mozartem. Od intelektuální strukturovanosti skrze osvobození citů dosáhneme triumfu melodičnosti.

Program "A Taste of 18th Century"
A. Corelli / J.S. Bach / J.A. Benda / J.K. Vaňhal / W.A. Mozart

Více informací na www.cema-music.com

Další info:
slevy pro seniory ve věku 65 let a více, pro studenty (nutný studijní průkaz opatřený fotografií nebo karta ISIC), pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz (zvolit v nákupním košíku) / nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným dokumentem / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře a jinak handicapované návštěvníky NE

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: Josef Špaček & Barbara Maria Willi / B.M. Willi uvádí 9.12.2020 19:30 Brno

ZRUŠENO:
Z důvodu přetrvávajících omezení a vyhlášení nouzového stavu Ministerstvem zdravotnictví ČR kvůli pandemii covid-19 je koncert v rámci cyklu Barbara Maria Willi uvádí Josef Špaček & Barbara Maria Willi v náhradním termínu 9. 12. 2020 od 19:30 hodin (původně 11. 11. 2020) a v místě Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 228/7, Brno bez náhrady zrušený. Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

3/ Platba vstupenek přes benefity
Naskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na e-mail: reklamace@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu
Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top