Jaroslav Svěcený & Cigánski diabli (SK)

Jaroslav Svěcený & Cigánski diabli (SK)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Exkluzivní zážitek v podobě společného koncertu světoznámého slovenského orchestru Cigánski Diabli (Gipsy Devils) a houslisty Jaroslava Svěceného!
Dlouholetý projekt dostává další rozměr a nabídne strhujícím způsobem interpretovanou romskou, etnickou a klasickou hudbu ve vynikajících aranžích dnes již legendárního krále cimbálu Ernesta Szarközyho. Energií nabitý koncert nabídne zbrusu nový program v délce téměř dvě hodiny!
Záplava perfektně odehraných tónů a virtuózní souznění účinkujících je až neskutečně fascinující.


Další info:

bezbariérový přístup ANO / sleva "50% pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - na prodejních místech Ticketportal i on-line (zvolte v nákupním košíku) / cenově zvýhodněná místa pro vozíčkáře ANO

Galerie

picture Jaroslav Svěcený & Cigánski diabli (SK)
picture Jaroslav Svěcený & Cigánski diabli (SK)

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: JAROSLAV SVĚCENÝ & CIGÁNSKI DIABLI (SK) 14.11.2018 – PRAHA

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně termínu koncertu JAROSLAV SVĚCENÝ & CIGÁNSKI DIABLI(SK), konajícího se dne 14.11.2018 v Kostele Sv. Šimona a Judy, Dušní 1, Praha 1. Koncert se nově uskuteční dne 12.4.2019 ve 20:00 hod.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.
https://www.ticketportal.cz/Event/Jaroslav_Sveceny_Ciganski_diabli_SK

 

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 30.11.2018.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla
ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top