JAY PARTS SIDECARCROSS & QUADCROSS OF NATIONS

JAY PARTS SIDECARCROSS & QUADCROSS OF NATIONS

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jedna z největších motorsportových akcí, Souboje národů v sajdkárkrosu a ve čtyřkolkách, se bude konat na motokrosové trati v Kramolíně (AMK Nepomuk) poblíž Nepomuku v Plzeňském kraji.


Přijďte podpořit český sajdkárkrosový a čtyřkolkový tým, týmy budou bojovat o titul mistra národů. Užijte si nabitý program závoděním a zábavou po celý víkend!


VSTUPENKY:
Před vstupem do areálu je návštěvník povinen navštívit vstup ENTRY 2, kde proběhne výměna vstupenky za pásku (hand strip).
VŠECHNY vstupenky umožňují vstup do depa!
Vstupenky Standard jsou na stání, kryté sezení zajišťují pouze vstupenky VIP.
Výměna vstupenek VIP za pásku (hand strip) probíhá ve WELCOME CENTER (vstup ENTRY 1).

VSTUPENKY VIP (dvoudenní) a VIP (nedělní)
Zóna VIP s krytým sezením a s exkluzivním výhledem na start přímo u startu. Catering nabízí studenou i teplou kuchyni a nápoje (nealko a pivo a víno) po celou dobu provozu. V ceně vstupenky je i parkování vozidel VIP (pozor! maximální výška vozidla 2,2m!) v prostoru na začátku diváckého parkoviště.
Pro vstup do VIP zóny NEplatí zlevněné Junior vstupenky. Výměna VIP vstupenek za pásku (hand strip) probíhá ve WELCOME CENTER (vstup ENTRY 1).

PARTY 24.09.2022
Sobotní večer po ukončení závodů pokračuje Party až do ranních hodin. Vstup na Party je v ceně vstupenek na sobotu 24.09.2022 a v ceně vstupenek dvoudenních.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal, nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
děti < 130 cm - zdarma, bez vstupenky (platí i pro VIP zónu), každý jiný návštěvník musí mít vlastníTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top