JAREK NOHAVICA, Lednice

JAREK NOHAVICA, Lednice

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

JAREK NOHAVICA / Robert Kusmierski (PL) a Pavel Plánka (CZ)
Jarek Nohavica zazpívá v parku zámku Lednice v sobotu 7. srpna.
Na koncertech Jarka doprovází na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka.

- DRŽÍME VÁM MÍSTO Z ROKU 2020: Držitelům vstupenek na zrušený koncert 08.08.2020 ve Valticích jsou rezervována totožná sedadla na koncert v Lednici, původní vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.
Pokud koncert 2021 na zámku Lednice nemůžete navštívit, lze původní vstupenky vrátit (s garancí refundace vstupného). POZOR! POUZE DO 07.07.2021, následně jsou považovány za nevratné a jejich platnost zaniká uskutečněním koncertu.
Další info:
- V ceně vstupenek za 1.290 Kč je zahrnut sponzorský balíček partnera baterie VARTA v hodnotě 500 Kč

KONCERT SE KONÁ ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Cena vstupenky na stání v předprodeji 490 Kč, na místě 590 Kč

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / koncert se koná za každého počasí /
za vstupenky zakoupené mimo síť Ticketportal se neručí, vstupenky jsou kontrolovány pomocí načtení čárového kódu, vstupenka s opakovaným čárovým kódem je považována za neplatnou, přitom se nerozlišuje originál a neplatná kopie

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture JAREK NOHAVICA, Lednice
picture JAREK NOHAVICA, Lednice

Na mapě

Top