In Extremo

In Extremo

Datum: 12. března 2023
Místo: Masters of Rock Café
Adresa: Tyršovo nábřeží 5497, Zlín

Vstupenky

neděle
12
bře. 2023
20:00
In Extremo

Informace o akci

IN EXTREMO vyrazí na jaře 2023 na Evropské turné! Jedna zastávka patří ZLÍNU!

IN EXTREMO – 12. 3. 2023 – ZLÍN, Masters of Rock Café

IN EXTREMO a jejich muzika nezná hranic! Tito němečtí průkopníci středověkého metalu rozdávají energii, radost a dobrou náladu po světě už víc jak čtvrt století. Na svých cestách, které vedly od Ruska přes Mexiko až po Japonsko se setkali vždy s nekonečnou pohostinností, milým přijetím a dobrými nápoji různých druhů. Další, tentokrát evropské turné, naplánované na jaro 2023, jen logickým důsledkem této jejich zahraniční historie. Zařiďte si dopravu, ať si můžete dát aspoň půllitr svého oblíbeného moku a doražte se pobavit a zapařit s IN EXTREMO na neopakovatelný, nezapomenutelný metalový večer! V ČR se uskuteční jen jeden jejich večírek – ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café, 12. března 2023!

IN EXTREMO se vypracovali od akustického tria až po jednu z nejúspěšnějších německých rockových kapel. Od nápadu, tvrdé práce, neochvějné víry až po několik Top 10 a tři alba, které dosáhly na číslo 1 v Německu. Ke kapele už tak nějak patří vyprodaná tour a jejich fanouškovská základna patří k těm nejvěrnějším vůbec. IN EXTREMO způsobili absolutní průlom ve svém žánru! Hrají od roku 1995 a tato sympatická šestice stále nemá dost! Přijďte se přesvědčit! 12. 3. 2023 do Masters of Rock Café ve ZLÍNĚ!



Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture In Extremo

Na mapě

Top