Hurvínkova cesta do Tramtárie

Hurvínkova cesta do Tramtárie

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Kam se to ti dva zase dostali! Stačilo jen, aby se Hurvínek trochu nastydl, Mánička mu předčítala z pohádkové knížky a už to celé začalo. Ocitli se totiž v zemi plné žíznivých květin, kde vládla protivná princezna Gerbera. Ještě se ani nestačili rozkoukat, a už jim uvěznila Žeryčka! Jak si s tím oba poradili, uvidíte.

 

Přibližná délka představení 70 minut i s přestávkou.

Představení je určeno dětem od 4 let.

 

Napsali: Martin Klásek a Denisa Kirschnerová

Režie: Martin Klásek

Výprava: Miki Kirschner a Ivan Moravec

Hudba: Jiří ToufarTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZMĚNA PŘEDSTAVENÍ: HURVÍNEK V HAJANECH 16.3. A 17.3.2019 – DIVADLO SPEJBLA A HURVÍNKA

ZMĚNA:

Z technických důvodů se místo původně plánovaného představení HURVÍNEK V HAJANECH konajícího se v Divadle Spejbla a Hurvínka odehraje v níže uvedených termínech představení HURVÍNKOVA CESTA DO TRAMTÁRIE. Začátky představení jsou beze změny.

Jedná se o termíny:

  • 16.3.2019od 14:00 hod. a 16:30 hod.
   • 17.3.2019 od 10:30 hod. a 14:00 hod.

    

    

   Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

   V případě nevyhovujícího náhradního představení je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 29.3.2019.

    

   Vstupné se vrací:

   1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
   vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

   2/ platba vstupenek po internetu
   a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

   b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

   3/ platba vstupenek přes benefity

   vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)   Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
   Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top