Hopkinson Smith (loutna)

KYTAROVÝ FESTIVAL MIKULOV
Hopkinson Smith (loutna)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Kytarový festival Mikulov patří již více než tři desetiletí k nejvýznamnějším akcím svého druhu nejen v České republice, ale i v celém středoevropském prostoru. Jeho 34. ročník bude probíhat tak jako v minulých letech formou přednášek, seminářů, výstav a výuky v mistrovských třídách. Nedílnou součástí festivalu bude řada odpoledních a večerních koncertů pro veřejnost.

V prostorách mikulovského zámku se publiku představí špičkoví kytaristé z řady zemí světa. K vystoupení v roce 2022 jsou pozváni: Croatian Guitar Quartet - Zoran Dukić & Petrit Ceku Maroje Brčić & Tvrtko Sarić (Chorvatsko), Judicaël Perroy (Francie), Francois-Xavier Dangremont (Francie), Campbell Diamond (Austrálie), Štěpán Rak (Česká republika), Sönke Meinen & Bjarke Falgren (Německo, Dánsko), Carlo Marchione (Itálie) a loutnista Hopkinson Smith (Švýcarsko/USA). Odpoledních koncerty budou patřit účastníkům festivalu a také kytarovému orchestru složeného z účastníků festivalu.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top