Hana Zagorová a Petr Rezek

PRAGUE KEMP LETŇANY
Hana Zagorová a Petr Rezek

Datum: 26. ledna 2021
Místo: Krušnohorské divadlo - Velký sál Teplice

Vstupenky

Úterý
26
Led. 2021
19:00
Hana Zagorová a Petr Rezek

Informace o akci

Legendární dvojice Hana Zagorová a Petr Rezek spolu zazáří v Letňanech

Na konci 70. let minulého století patřili Hana Zagorová a Petr Rezek mezi nejpopulárnější popové dvojice tehdejšího československého šoubyznysu. Své největší společné i sólové hity opět představí publiku, tentokrát v rámci kulturního léta na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Přijďte si zavzpomínat v sobotu 4. července od 20 hodin.

Charismatická dvojice Zagorová – Rezek plnila koncertní haly již před více než čtyřmi desetiletími. Jejich hity jako Duhová víla nebo Ta pusa je tvá byly rádiovými evergreeny a český éter neopustily ani v současnosti. Tato úspěšná spolupráce započala v roce 1976, kdy se mladý hudebník Rezek připojil do skupiny Karla Vágnera. Po několikaleté úspěšné spolupráci se oblíbený hudební dvojlístek z pódií ztratil a znovu navázal spolupráci na konci devadesátých let. V sobotu 4. července se devítinásobná Zlatá slavice po boku Petra Rezka objeví na pražském letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA.

Hudební vystoupení začíná ve 20:00. Areál kulturního léta v PVA EXPO PRAHA Letňany se otevírá v 19:00.

V rámci programu se v Letňanech představí i další hvězdy českého šoubyznysu. Návštěvníci se mohou těšit na slavná jména, jako jsou Roman Dragoun a Vítkovo kvarteto, Petra Janů s kapelou nebo Leoš Mareš.

Vstupenky jsou již nyní ve zvýhodněném online předprodeji, případně ke koupi na místě. Akce si mohou vychutnat zájemci také přímo ve svém voze zakoupením vstupenky pro automobil. Více na www.ticketportal.cz .

 

Na mapě

Top