Hana Zagorová, Petr Rezek & Boom!Band

Hana Zagorová, Petr Rezek & Boom!Band

Datum: PŘESUNUTO Z 23.03.2020, NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO
Místo: Tylův dům, Vrchlického 53, Polička Polička-Město

Vstupenky

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
Hana Zagorová, Petr Rezek & Boom!Band
PŘESUNUTO Z 23.03.2020, NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO

Informace o akci

Jedna z největších hvězd české populární hudby, držitelka Diamantové desky Supraphonu a devítinásobná Zlatá slavice Hana Zagorová opět vystoupí se svým dlouholetým kolegou Petrem Rezkem, s nímž natočila řadu duetů jako např. Duhová víla, Ta pusa je tvá, Dotazník či Vánoční tajemství. Na koncertu je bude doprovázet skupina Boom! Band Jiřího Dvořáka.
Zpěvačka, textařka, herečka a moderátorka Hana Zagorová se stala během své pěvecké kariéry druhou nejúspěšnější držitelkou ocenění Zlatý slavík v kategorii zpěvačka v historii (po Lucii Bílé), když získala devět Slavíků v řadě v letech 1977 až 1985.
Nazpívala již přes 800 písní (na svém webu uvádí kompletní seznam čítající 883 skladeb, viz. http://zagorovahana.cz/, získala řadu prestižních cen za hudbu a zpěv, v roce 2015 byla v rámci hudebních cen Anděl uvedena do síně slávy.
Ačkoli se dá říct, že asi nejoblíbenější jsou její písně staršího data (např. Studánko stříbrná, Maluj zase obrázky, Málokdo ví, Duhová víla, Ta pusa je tvá, Hej, mistře basů, Rybičko zlatá, přeju si, Za každou chvíli s tebou platím, Je naprosto nezbytné ad.), Hanka pokračuje i nadále v produkci nových nahrávek.
Na podzim 2018 vydala aktuální CD Já nemám strach, na němž spolupracovala s autory, jako např. Radůza, Marek Ztracený či Martin Chodúr. Na desce se nachází i jedna coververze francouzské písně, kterou si zpěvačka otextovala sama.
Hana Zagorová se také několikrát objevila ve filmu a účinkuje v muzikálech Jack Rozparovač a Mona Lisa. Divadlo Kalich v Praze se stalo domovskou scénou zpěvačky.
Nenechte si ujít koncert stálice naší populární hudby!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
POLIČKA:
slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO

Na mapě

Top