HORKÝŽE SLÍŽE / SK

HORKÝŽE SLÍŽE / SK

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vzhledem k aktuálním vládním restrikcím jsme bohužel nuceni zrušit koncert Horkýže Slíže 21. 10. 2020 v Lucerna Music Baru. Vstupné vám bude vráceno v místě jejich nákupu.

Děkujeme za pochopení v této turbulentní době, Lucerna Music Bar

 

Na základě aktuálně platných opatření stanovených Ministerstvem zdravotnictví ČR bude Lucerna Music Bar na tento koncert rozdělen na dva sektory. Každý sektor bude mít samostatný vchod, toalety, bary a šatnu. Mezi jednotlivými sektory nebude možné přecházet. Prosíme vyberte si již pri nákupu vstupenek, v jaké části klubu si budete chtít koncert užít.

Sektor A
– standardní vchod do Lucerna Music Baru
- v tomto sektoru bude přístupná cca 1/3 stání pravé přízemí a pravý a levý balkon

Sektor B
– vchod přes Hospodu v Lucerně
- v tomto sektoru budou přístupné cca 2/3 stání levé přízemí, balkony ne

Kapacita klubu a bezpečnostní a hygienická pravidla se řídí aktuálně platnými pravidly stanovenými Ministerstvem zdravotnictví ČR. Více informací najdete zde  

Galerie

picture HORKÝŽE SLÍŽE / SK

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: HORKÝŽE SLÍŽE / SK 21.10.2020 19:30 Lucerna Music Bar, Praha

ZRUŠENO:
Z důvodu přetrvávajících omezení a vyhlášení nouzového stavu Ministerstvem zdravotnictví ČR kvůli pandemii covid-19 je koncert skupiny HORKÝŽE SLÍŽE / SK v termínu 21. 10. 2020, Doors 19:30 a Start 21:00 hodin a místě Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1 bez náhrady zrušen. Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

3/ Platba vstupenek přes benefity
Naskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na e-mail: reklamace@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu
Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top