Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
HELLOWEEN + HAMMERFALL

HELLOWEEN + HAMMERFALL

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 17:30

Kvůli pandemii Covid–19 musí být plánované evropské turné HELLOWEEN znovu o 2 měsíce odloženo. Avšak neklesejte na mysli, s UNITED FORCES TOUR 2022 vás čeká dvojnásobná letní heavy zátěž živé energie a síly.
HELLOWEEN pozvali své přátele ze švédského metalového kladiva HAMMERFALL, aby se k nim připojili na jejich evropském turné a společně vytvořili famózní metalový balíček. Obě kapely budou mít ve svých zavazadlech zbrusu nová alba a evropští fanoušci si budou moci nové písničky poslechnout naživo vůbec poprvé právě na UNITED FORCES TOUR 2022.

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín koncertu (15.10.2020) nebo náhradní (5.5.2021 a 23.4.2022) termíny zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není potřeba je vyměňovat!

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Původní tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

Pražský koncert HELLOWEEN, HAMMERFALL se o dva měsíce posouvá

UNITED FORCES TOUR 2022 - PRAHA, O2 arena, 30. 6. 2022

Dlouho se spekulovalo a vymýšlelo, jak zachránit obří evropské turné HELLOWEEN a HAMMERFALL – UNITED FORCES Tour 2022 až se to nakonec rozseklo a pro Českou republiku to dopadlo skvěle.

HELLOWEEN se svými přáteli HAMMERFALL nakonec dorazí do pražské O2 areny jen o 2 měsíce později, než bylo plánováno, ve čtvrtek 30.6.2022.

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín koncertu (15.10.2020) nebo náhradní termíny (5.5.2021 a 23.4.2022) zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není potřeba je vyměňovat.

Toto unikátní metalové spojenectví UNITED FORCES TOUR 2022 nebude jen skvělým zážitkem z HELLOWEEN, ale fanoušci si navíc užijí také přesně a láskou ukuté švédské metalové kladivo HAMMERFALL. Obě kapely představí zbrusu nová alba. HELLOWEEN vydali své nové fantastické album „Helloween“ se sjednocením svých tří zpěváků Kiske, Derise & Hansena, což je senzační vzpomínka na všechny epochy historie kapely. Album už nyní kraluje evropským prodejním žebříčkům, v Německu a ve Španělsku jsou jasnou jedničkou na trhu, ve Finsku a Švýcarsku dvojkou, třetí jsou ve Švédsku a Rakousku, bramborovou medaili drží ve Skotsku a u nás a v Portugalsku se vyšplhali na 5. pozici! HAMMERFALL vydávají své nové album „Hammer Of Dawn“ už příští týden, 25.2. a hodlají vám ho naservírovat silou svého železného kladiva!

Dvojnásobná dávka metalové síly a energie, to je UNITED FORCES Tour 2022 legendárních HELLOWEEN a HAMMERFALL a vy si jí můžete nabrat kolik budete chtít, 30. června 2022 v O2 areně v Praze!

Vstupenky jsou stále k dostání v síti Ticketportal.


Top