Detail info
Close

GRAVITY FESTIVAL

GRAVITY FESTIVAL

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Gravity Festival
17. 10. 2014 – Arkády Pankrác, Praha


Line-up: DJ Fresh, Robin Schulz, Sandro Silva, Kryder, TV Noise, Brian, Lafayette, Deep Deer, Bon Finix, Tripmain, Chris Kaufman, DJ Eagle, Faith, Elite, Hrusha

Jste připraveni na další velkolepou párty přímo v obchoďáku? Pražské Arkády Pankrác oslaví své šesté narozeniny mejdanem, na který se bude dlouho vzpomínat. 17. října se můžete těšit na speciální světelnou show a unikátní koncept nového Gravity Festivalu, který podtrhne vysoce kvalitní ozvučení, vzdušné prostory a velkokapacitní bary. V pasáži centra se na dvou pódiích představí:
DJ Fresh, anglický DJ a producent, jehož úspěšné singly Hot Right Now a Gold Dust způsobily v tuzemském éteru velký rozruch, má zásluhu na popularizaci rychlých lámaných beatů. Aktuálně pracuje na novém albu, na kterém bude hostovat i hvězdný Diplo. V Arkádách ho svým hlasem podpoří zkušený MC Messy.
Robin Schulz bude jistě jedním z klenotů téhle památné noci. Jeho aktuální pojetí deephousových rytmů ovládá celou Evropu. Nedávno vydal album s názvem Prayer se všemi jeho hity. Sám Tiësto ho označil za jednoho z nejnadanějších producentů současnosti.
Těšte se na tvrdého holandského housového bijce Sandra Silvu, který letos vydává jeden úspěšný singl za druhým nebo na populárního Krydera z Londýna, který umí svými našlapanými tracky rozjet show ve velkém stylu.
Všechny doplní holandská dvojice TV Noise, jejichž společná skladba s Dannicem byla jedním z nejhranějších songů na populárním festivalu Tomorrowland 2014. Za domácí scénu nabídneme ta nejlepší jména: Brian, Lafayette, Deep Deer, Bon Finix a Tripmain.

Z uvedeného jistě chápete, že je na co se těšit. Společně vytvoříme atmosféru, na kterou se nezapomíná. 17.10. v obchodním domě Arkády Pankrác odstartuje ve 22:00 pořádně vypečený mejdan.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture GRAVITY FESTIVAL
picture GRAVITY FESTIVAL
Top