Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
GIANFRANCO PAPPALARDO FIUMARA PLAYS BACH

GIANFRANCO PAPPALARDO FIUMARA PLAYS BACH

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

GIANFRANCO PAPPALARDO FIUMARA PLAYS BACH
Gianfranco Pappalardo Fiumara klavír
Program
Johann Sebastian Bach: Goldbergovy variace BWV 988 in G dur
Délka programu 1 hodina a 20 min

Gianfranco Pappalardo Fiumara
vystudoval Milánskou konzervatoř a specializuje se na interprateci díla J. S. Bacha, je držitelem mezinárodních cen, jako je l'Ibla Grand Prize Ragusa - New York, Concorso di Pisa, Concorso Neglia di Enna.
Mezi jeho nejúspěšnější nahrávky patří dvou CD s Bachovými Goldbergovými variacemi nahranými pro CLASSIC VOICE v říjnu 2012 pro velký zájem v reedici pro DECCA v roce 2017.
Jeho mezinárodní turné jsou vždy vysoce oceňována veřejností a kritiky, kteří uznávají jeho styl v provedení J. S. Bacha a W. A. Mozarta a raného Beethovena.
Vystoupil na více než 1000 koncertech v Asii, Americe a Evropě, na scénách významných koncertních síní a divadel, mezi které patří Carnegie Hall v New Yorku, Sala Verdi a Teatro alla Scala v Miláně, Montreal Theatre, Atheneum Bukurešt, Teatro Garibaldi di Nizza a nejvýznamnější sály Japonska s orchestry, jako je Sicilský symfonický orchestr, Symfonický orchestr Mexico City, The New World Philharmonic Orchestra of Montreal, Symphony Orchestra of Kiev a Volgograd, Guido Cantelli Orchestra z Milána pod vedením osobností jako Enrique Batiz, Michel Brousseau, Roman Matsov, Donato Renzetti, Livio Buiùc, Julius Kalmar, Gianluigi Gelmetti, John Rutter.
Je autorem publikací o Antoniu Salierim, Carlu Filtschovi a Wolfangu A. Mozartovi a v současné době působí jako titulární profesor na konzervatoři "Alessandro Scarlatti" v Palermu.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top