GEOFF TATE´S OPERATION: MINDCRIME (30 let TOUR)

LÉTO POD HRADEM LOKET!
GEOFF TATE´S OPERATION: MINDCRIME (30 let TOUR)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Lidový dům, Školní 7, Karlovy Vary - Stará Role
Lidový dům Karlovy Vary na ticketportal.cz

GEOFF TATE'S 30th ANNIVERSARY OF OPERATION: MINDCRIME - 2018 TOUR
Special guest: Till Death Do Us Part

V roce 30. výročí vydání jednoho z nejzásadnějších alb rockové historie Operation: Mindcrime se zpěvák Geoff Tate soustředí na koncertní turné věnované primárně právě tomuto dílu. Turné zahrnuje USA, Velkou Británii a zcela mimořádně i vybrané země kontinentální Evropy.
Speciálním hostem show je kapela Till Death Do Us Part se zpěvačkou Emily Tate (dcerou GT).

Geoff Tate
si světovou slávu a uznání získal s progresivní metalovou kapelou Queensrÿche (vznik 1982), která zaznamenala mimořádný úspěch s koncepčním albem Operation: Mindcrime (1988). Po názorové roztržce s ostatními členy kapely (2012) Tate založil (2014) svoji vlastní formaci, pojmenovanou právě po ikonickém albu Operation: Mindcrime.
Tate je čtrnáctý na seznamu 100 největších metalových vokalistů všech dob (Hit Parader) a druhý na seznamu Top 5 hardrockových zpěváků 80. let. V roce 2012 získal cenu Vegas Rocks! časopisu Music jako "Hlas v progresivním metalu". V roce 2015 se umístil na deváté příčce seznamu deseti nejlepších metalových zpěváků (OC Weekly).
více na FB

VSTUPNÉ: 590 Kč (předprodej) / 690 Kč (v den konání a na místě) / 1990 Kč - speciální vstupenka pro 4 osoby (jen předprodej)
Vstupenky na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:
koncert na stání / slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vozíčkáři a držitelé průkazu ZTP/P zdarma bez vstupenky, rezervace vstupu na agenturavlny@seznam.cz, doprovod ZTP/P za plnou cenu

Na mapě

Doporučené

Top