Formidable! Aznavour (FR)

Formidable! Aznavour (FR)

Datum: 25. - 26. ledna 2021
Místo: SONO CENTRUM, Veveří 3219/113, Brno, Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1

Vstupenky

Pondělí
25
Led. 2021
19:30
Formidable! Aznavour (FR)
PŘESUNUTO Z 27.5.2020, NOVĚ: 25.1.2021 od 19:30
Úterý
26
Led. 2021
19:30
Formidable! Aznavour (FR)
PŘESUNUTO Z 28.5.2020, NOVĚ: 26.1.2021 od 19:30

Informace o akci

Koncerty se přesouvají na rok 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti, není nutné je měnit.

V případě dotazů kontaktujte přímo kancelář pořadatele: mersey@volny.cz / +420 541 240 623

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Pocta Charlesi Aznavourovi v produkci Directo Productions (Piaf The Show, Paris The Show)

Představení Formidable! Aznavour vytvořené na počest Charlese Aznavoura nám skrze kultovním písním vypráví neuvěřitelný příběh slavného šansoniéra. Zpěvák, skladatel a herec arménského původu Charles Aznavour bývá označován za francouzského Franka Sinatru.
Během své 70 let dlouhé kariéry napsal Aznavour více než 800 a nahrál více než 1200 písní. Zpíval v mnoha jazycích a na svém kontě měl více než 180 miliónů celosvětově prodaných desek. V anketě stanice CNN z roku 1998 byl Charles Aznavour zvolen za Největšího umělce století, když překonal i Elvise Presleyho nebo Boba Dylana. Kromě hudební scény se pohyboval v oblasti filmu - zahrál si ve více než šesti desítkách filmů.
Za představením stojí tým Directo Productions, který stojí za Piaf The Show či Paris The Show. S pomocí videoprojekcí, originálního pojetí scény a dekorací show Formidable! oslavuje život a dílo špičkového tenoristy, který dokonce dal této produkci své osobní požehnání ještě před svým skonem v roce 2018.
Objevte kořeny největších písní velikána francouzského šansonu, které se staly nedílnou součástí světového hudebního dědictví!

Obsazení:
Jules Grison (zpěv)
Béatrice Guiffray (housle)
Benoit Pierron (bubny, perkuse)
Fredéric Viale (harmonika)
Philippe Villa (piano)
Sophie Desvergnes (basa)

>

Galerie

picture Formidable! Aznavour (FR)
picture Formidable! Aznavour (FR)
picture Formidable! Aznavour (FR)
picture Formidable! Aznavour (FR)

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top