FRANK CARTER & THE RATTLESNAKES

FRANK CARTER & THE RATTLESNAKES

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vážení zákazníci, z náhlé zdravotní indispozice zpěváka se koncert přesouvá na příští rok v létě. Vstupenky zůstávají v platnnosti i na později uvedený termín.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZMĚNA: FRANK CARTER & THE RATTLESNAKES, 16.11.2022, PRAHA

ZMĚNA:

Z důvodu náhlé zdravotní indispozice jednoho ze členů kapely se koncert FRANK CARTER & THE RATTLESNAKES dne 16.11.2022 od 19:00 a v místě MeetFactory, Praha neuskuteční a PŘESOUVÁ se na náhradní termín. Na upřesňující informace momentálně čekáme a budeme o nich v co nejkratší možné době informovat.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na termín, který bude stanoven.

 

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal


ZMĚNA: FRANK CARTER & THE RATTLESNAKES, 2.2.2022, PRAHA

ZMĚNA:

Vzhledem k omezením v souvislosti s pandemií se koncert FRANK CARTER & THE RATTLESNAKES v plánovaném termínu 2.2.2022 od 19:00 hodin a v místě Meet Factory, Praha neuskuteční a PŘESOUVÁ se na náhradní termín 16.11.2022. Místo i čas konání akce zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní termín akce.

 

 

Vyjádření pořadatele:


Vzhledem k čerstvému prodloužení platnosti opatření, omezujících kapacity návštěvnosti hromadných akcí v některých evropských státech až do konce prvního kvartálu roku 2022, je přesunutí konání celého "Let's Get Sticky Tour" Franka Cartera & The Rattlesnakes bohužel nevyhnutelné.

Novým termínem koncertu v pražské MeetFactory je 16. listopad 2022. Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na toto datum.

Velice vám děkujeme za pochopení a za podporu.

 

 

 

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 

 


Top