FÍHA tralala a pohádková družina

FÍHA tralala a pohádková družina

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PÍSNIČKOVÁ DIVADELNÍ ŠOU PRO NEJMENŠÍ DIVÁKY
Nejnavštěvovanější divadelní představení pro děti současné slovenské tvorby
Dětské hity BUM BÁC, BUNKA PLUS BUNKA, LÚKA, IDEM KVA KVA K VÁM, BAGER A TATROVKA a další...
Oblíbeného skřítka Fíhu si můžete poslechnout v hodinovém programu a přitom si zatančit spolu s Fíhou a oblíbenými pohádkovými postavičkami.

Představení je ve slovenském jazyce.

Hrají a zpívají
Fíha (Martina Jelenová), Myšky z knížky, Žabky, Sluníčko, Bager a Tatrovka, Beruška (Andrea Gabrišová, Kristína Mackovčáková, Romana Orlická, Zuzana Meszárošová)

Představení FÍHA tralala je vhodné PRO DĚTI OD 2 LET.
Délka představení cca 60 min/ Vstup do foyer 30 min před představením/ Slevy NE, každá osoba musí mít platnou vstupenku./ Bezbariérový přístup: Praha ANO na Balkon, Brno NE, Ostrava ANO-zvláštní místa pro vozíčkáře NE, České Budějovice NE, Hradec Králové ANO-zvláštní místa pro vozíčkáře ANO

Jak si užít představení FÍHA tralala a pohádková družina?

Doporučujeme rodičům, jejichž potomci ještě nedosáhli věku 2 let, pár měsíců počkat a na vystoupení přijít až později. I když malé děti doma ve známém prostředí při sledování našich DVD reagují nadšeně, v cizím prostoru s hlasitější hudbou a množstvím dalších diváků se mohou cítit nespokojeně. Jestli se ale i přesto rozhodnete přijít, dítě musí mít platnou vstupenku.
Doporučujeme přijít na představení minimálně 15 minut před začátkem. Vystoupení začíná vždy přesně ve stanovený čas.
Neslibujte Vašim dětem, že půjdou na jeviště, v tomhle divadelním představení účinkují jenom herci. Děti mají příležitost setkat se s Fíhou na autogramiádě po vystoupení. Tuto událost jim však nechte jako překvapení, neslibujte jim osobní setkání s Fíhou. V případě zásahu vyšší moci, neočekávaných událostí (nemoc apod.) nemůžeme autogramiádu zaručit na 100%.
POKYNY POŘADATELE

Galerie

Na mapě

Top