Detail info
Close

Extraliga boxu v Ostravě - OSTRAVA vs Praha

Extraliga boxu v Ostravě - OSTRAVA vs Praha

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Extraliga boxu České boxerské asociace je oficiální nejvyšší soutěží olympijského boxu, ve které startují naši nejlepší z nejlepších. 

V Ostravě se v ringu představí aktuální mistři republiky, reprezentanti, medailisté z Mistrovství Evropy. Jména jako Erik Suchý, Jindřich Janečka, Patrik Štefan, Šimon Barteček, Jiří Kozel, David Polák, Claudie Tótová, Lucie Pudilová, kteří budou hájit barvy Ostravy není třeba představovat. A to je jen část týmu, který si to rozdá na domácí půdě s tím nejlepším ze zbytku republiky.

Jednotlivá kola extraligy proběhnou formou boxerských galavečerů, kdy se proti sobě postaví devět dvojic v jednotlivých vahách. Osmi mužských a jedné ženské. Součástí večera budou dva vybrané předzápasy, ve kterých dostane příležitost představit své schopnosti špička našeho mládežnického boxu. 

Mimo ring se představí atraktivní hosté, mezi nimi nositel stříbrné olympijské medaile Rudolf Kraj a boxerská legenda a malíř Rosťa Osička.

Předprodeje na jednotlivá kola budou nabíhat postupně.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top