Detail info
Close

EWA FARNA ‘‘30‘‘

EWA FARNA ‘‘30‘‘

Datum: 22. března 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

pátek
22
bře. 2024
19:00
EWA FARNA ‘‘30‘‘
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 17:30, držitelé VIP balíčků 16:30

Česko-polská zpěvačka Ewa Farna zaplnila 14. října pražskou O2 arenu do posledního místa a stala se tak historicky nejmladší českou zpěvačkou, která vyprodala největší halu v Česku.
Předvedla show, o které media psala jako o „světové“ a která si zasloužila pozitivní hodnocení u desítek českých novinářů. Po týdnu zaplněném emocemi a obrovským množstvím zpráv od fanoušků se rozhodla k původně neplánovanému kroku a svůj narozeninový koncert ještě jednou - a naposledy.

Novinové titulky z minulých dní vychvalovaly pečlivě připravenou show, na které pracovala Ewa se svým uměleckým, produkčním a technickým teamem přibližně rok. Celou show pro 15 tisíc návštěvníků připravovaly na místě celkem tři stovky lidí.

„S tím, že bychom přidávali ještě jeden koncert, jsem opravdu nepočítala, dokonce již začala likvidace pódiové scénografie. Obrovské množství zpráv od fanoušků, kteří na mé oslavě třicetin nemohli z různých důvodů být, nesehnali už vstupenky nebo si ji chtějí zopakovat ještě jednou, mě po týdnu po vyprodaném koncertě přesvědčilo o jeho zopakování. Přistupuju k tomu však s pokorou a taky rovnou dodávám, že tento přidaný koncert bude zároveň poslední šancí zhlédnout toto představení. Hodlám si jej užít stejně jako ten první“, dodává Ewa Farna.

Ačkoliv zůstane forma přidaného koncertu stejná jako u prvního koncertu, některé maličkosti se možná lehce pozmění. Jestli půjde o některého z hostů nebo písní, to zůstane tajemstvím až do začátku březnového vystoupení.

Pro své nejvěrnější fanoušky připravila Ewa Farna speciální balíčky VIP Experience s Ewou Farnou, díky kterému se budou moci s Ewou osobně setkat a budou tak moci prožít koncert nezapomenutelným způsobem.

Balíček VIP Experience s Ewou Farnou v ceně 9 990 Kč obsahuje:
• Exkluzivní místo na sezení v sektoru 102 na prvním patře O2 areny, nebo Exkluzivní místo na stání přímo u pódia
• Osobní setkání a focení s Ewou Farnou před koncertem
• Backstage tour za doprovodu Ewy - prohlídka backstage nebo-li zázemí O2 areny
• VIP vstup č.2 od 16:30
• Welcome drink
• Foto s podpisem Ewy

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top