EWA FARNA

AKCE VALTICE
EWA FARNA

Datum: 7. srpna 2020
Místo: Státní zámek Valtice - zahrady, Zámek 1

Vstupenky

Pátek
7
Srp. 2020
20:00
EWA FARNA
07.08.2020 (Pá) / Vstup 18:30 / Show 20:00

Informace o akci

POZOR! PRÁVĚ NYNÍ PRÁZDNINOVÁ PROMO AKCE 2 + 1 ZDARMA!
Pokud zakoupíte dvě vstupenky, obdržíte automaticky třetí vstupenku shodné cenové kategorie úplně zdarma! On-line při nákupu na ticketportal.cz i na prodejních místech Ticketportal.
Neváhejte, počet vstupenek v promo akci je velmi limitován!

EWA FARNA VE VALTICÍCH!

Zahrady Valtického zámku budou hostit další hvězdu české hudební scény. V pátek 7. srpna od 20 hodin zde vystoupí skvělá Ewa Farna se svou kapelou. Koncert tak navazuje na loňský ročník, na kterém zahrála kapela Kryštof a Lucie Bílá s Petrem Maláskem. Oba koncerty byly zcela vyprodány.
V ceně vstupenky do 1 až 3. řady je dárek od generálního partnera, který návštěvníci obdrží při příchodu do areálu. V zámecké zahradě je pro návštěvníky připraveno občerstvení a další doprovodný program. Celý areál je velmi příjemným místem pro neopakovatelný letní hudební zážitek po širým nebem. Všechna místa jsou k sezení.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Koncert se koná za každého počasí.
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenka "ZTP/P-DISABLED" platí pro dvě osoby - pro vozíčkáře či jiného držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod, oba návštěvníci musí do místa konání vstoupit současně a nárok na vstupenku ZTP/P je třeba prokázat příslušným průkazem / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku
Za vstupenky zakoupené mimo síť Ticketportal nelze ručit.

-TH-

Galerie

picture EWA FARNA
picture EWA FARNA
picture EWA FARNA
picture EWA FARNA

Na mapě

Top