EVLS PRAGUE 2022 – Pro Qualifier

EVLS PRAGUE 2022 – Pro Qualifier

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

EVLS PRAGUE 2022 Vám již podeváté nabízí tu nejlepší evropskou kulturistickou show!

Praha bude koncem Srpna opět centrem světa fitness a bodybuildingu.

EVLS Vám nabídne jak nejkrásnější ženy, v kategorii oblíbených Bikiny Fitness, tak i ty největší a nejsvalnatější mužské postavy, v kategorii Mens Bodybuilding.

Kromě těchto dvou kategorií nabídneme kategorie Mens Physique, Mens Classic Physigue, Women's Figure, Women's Fitness a velmi populární Women's Wellness. Všechny tyto kategorie jsou pro amatérské sportovce, soutěžící pod hlavičkou federace NPC Worldwide a celkový vítěz z každé kategorie získá Profi kartu a zajistí si tak vstup mezi nejlepší z nejlepších a možnost zúčastnit se kvalifikace na nejprestižnější soutěž Světa - Mr. Olympia.

Stejně jako v předchozích ročnících, bude i ten letošní rozšířen o možnost setkání s profesionálními sportovci, podpisovými akcemi na EVLS stánku, exhibičními vystoupeními a přítomností zatím utajeného ambassadora, který má v plánu zamíchat kartami na Mr. Olympia :-)

Neváhejte a zajistěte si včas letos omezené množství vstupenek na tu nejlepší show, kde máte jedinečnou možnost vidět ty nejlepší amatérské sportovce v srdci Evropy!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top