Dialogy harfy a klavíru aneb souznění 270 strun

MUSICA Holešov 2020
Dialogy harfy a klavíru aneb souznění 270 strun

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

„Dialogy harfy, klavíru a zpěvu aneb souznění 270 strun a jednoho krásného hlasu“

Původně plánovaný koncert 24. května musel být přesunut na neděli 14. června, ale – jak už pozměněný název koncertu napovídá – s malým bonusem. Vedle harfistky Jany Bouškové bude dalším hostem programu sopranistka Miroslava Časarová, která v minulých týdnech vzbudila pozornost svým vtipným přebásněním a interpretací slavné Dvořákovy árie „Měsíčku na nebi hlubokém“, kterou nazvala „Koronárie aneb Žalozpěv jedné operkyně“. I Jana Boušková nabídne posluchačům hudební klenot českého skladatele – Vltavu B.Smetany v úpravě pro sólovou harfu. Kdo v televizi viděl přenos koncertu „Pomáháme s Českou filharmonií“, na kterém Jana tuto skladbu hrála, určitě bude souhlasit, že to byl zážitek. Zážitek natolik silný, že jsme úplně zapomněli, že Smetana napsal Vltavu pro velký orchestr. Rádi bychom tento koncert pojali (ať už v roušce nebo bez ní) s úsměvem, nadhledem a především radostí z toho, že se život vrací do normálu a my se zase můžeme setkat ve velkém sále zámku.

Účinkují:
Jana Boušková harfa
Miroslava Časarová  soprán                                                   
Karel Košárek  klavír

 

Akce se přesouvá na 14.6. 2020 v 19:00. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Dialogy harfy a klavíru aneb souznění 270 strun
picture Dialogy harfy a klavíru aneb souznění 270 strun
picture Dialogy harfy a klavíru aneb souznění 270 strun

Na mapě

Top