Detail info
Close

Dance in Pulse - Impulses

Dance in Pulse - Impulses

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

IMPULSES je skvělý mix bohaté tradice a inovativních divadelních prvků, které objevují nové dimenze irského tance. Toto celovečerní představení povyšuje irskou taneční show na jedinečné taneční divadlo plné nápaditosti a originality. Umělecké choreografie a nádherný zpěv skvěle doplňují živá irská hudba, dechberoucí rytmy a vtipné pointy. Představení IMPULSES vyvolává u diváka emoce, vtáhne ho do děje a ten se prostřednictvím komunikace s tanečníky stává součástí představení. Zážitek, který pro diváky IMPULSES vytváří je jednoduše nezapomenutelný!

Autor a hlavní protagonista tohoto celovečerního představení, Andrej Mikulka, studoval tanec přímo v Irsku, kde získal prestižní titul Master of Arts in Dance Performance. Se StepScene Dance Company, kterou založil v Irsku, se představil na scénách v mnohých evropských zemích, své taneční umění a choreografie prezentoval také v několika světově uznávaných tanečních show.
Dance show IMPULSES is an Irish dance and music concert that is unique not only in Czech Republic and Slovakia but also woldwide.

Dance show IMPULSSES portrays rhythm in many different forms, the choreography is full of original ideas and humourus theatrical elements. The close performer-audience connection during the show creates unique atmosphere, which is emphasized by energetic live music and brilliant dancing. It is a dance concert that captures attention of the audience from the very beginning and offers an unforgettable experience.

Its author, Andrej Mikulka, avoids copying big Irish dance shows and, inspired by the simplicity and musicality of the traditional dance, he presents Irish dancing in different light.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top