DRAHÁ LEGRACE

DRAHÁ LEGRACE

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Francis Veber: DRAHÁ LEGRACE

Hrají: Josef Carda / Pavel Kikinčuk, Jan Šťastný / Jan Čenský, Martin Zahálka, Eva Čížkovská, Vlasta Žehrová / Kamila Špráchalová, Barbora Šťastná Petrová, Ladislav Županič / Miloslav Mejzlík.

Nemusíte mít peníze, stačí, když si lidi myslí, že je máte!

Francouzská komedie je volným pokračováním autorova slavného Blbce k večeři. Zoufalý Francois Pignon je už dlouho nezaměstnaný a nemá ani korunu. Aby se zachránil a ukázal všem, že ještě existuje, pošle na sebe daňovou kontrolu. Pod heslem „každý, kdo něco skrývá, je zajímavý a když jde o peníze, je ještě zajímavější“ se kolem něho strhne série neuvěřitelných situací. Najednou se o něho začnou zajímat úplně všichni, dokonce se stane neodolatelným pro ženy! A ještě je tu pohádkově bohatý pan Jonville, kterému Pignon hlídá byt. Pignonova prazvláštní akce nakonec přinese nečekané plody…Veberova brilantní hra nabízí skvělou hereckou příležitost pro komediální herce.

Produkce: Agentura Harlekýn Praha

více info na www.september.cz

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: DRAHÁ LEGRACE 24.10.2018 – ZLÍN

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně místa konání a začátku představení DRAHÁ LEGRACE, které se uskuteční dne 24.10.2018 ve Zlíně. Představení se uskuteční na Malé scéně ZLÍN od 19:30 hod.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.


Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKEPORTAL


Top