DMS HUHU TOUR

DMS HUHU TOUR

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

DMS HUHU Tour obecné informace: slovenská kapela DMS  (Smart, Dame, Separ) vyráží na tour s novým albem HUHU. 21 zastávek po České republice a Slovensku z toho 6 zastávek je v České republice a 15 je na Slovensku. Chystáme 3 velké zastávky v Brně, Praze a Bratislavě.  Start tour  jaro 2022 (duben).

 

VIP - nejlepší výhled na místě akce. V městech Brno, Ostrava, Nitra, Bratislava, Praha – první řada pod pódiem, VIP bar

VIP + Meet&Greet – všechny výhody jako VIP + setkání s interpretem v backstage po koncertu.

 

DMS HUHU tour plánovaná v termínech 16.4. 2022 v Denoche Music Hall v Hradci Králové, 17.4. 2022 v Zoner BobyHall v Brně, 22.4. 2022 v Papírně Plzeň, 23.4. 2022 v Hale Tatran v Ostravě a 25.5 2022 v Roxy v Praze se přesouvá na podzim z důvodu Postcovidového syndromu jednoho z interpretů. Nové termíny zastávek budou zveřejněny do konce dubna.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZMĚNA: DMS HUHU TOUR, VÍCE TERMÍNŮ

ZMĚNA:

Koncerty v rámci DMS HUHUtour (Hradec Králové/Brno/Plzeň/Ostrava/Praha) se bohužel v plánovaných termínech neuskuteční a PŘESOUVAJÍ se. O náhradních termínech se momentálně jedná a budete o nich informováni.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

Vyjádření pořadatele:

 

DMS HUHU tour plánovaná v termínech 16.4. 2022 v Denoche Music Hall v Hradci Králové, 17.4. 2022 v Zoner BobyHall v Brně, 22.4. 2022 v Papírně Plzeň, 23.4. 2022 v Hale Tatran v Ostravě a 25.5 2022 v Roxy v Praze se přesouvá na podzim z důvodu Postcovidového syndromu jednoho z interpretů. Nové termíny zastávek budou zveřejněny do konce dubna.

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 


Top