DEŠTIVÉ DNY, Benešov

BENEŠOVSKÁ VSTUPENKA
DEŠTIVÉ DNY, Benešov

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

DEŠTIVÉ DNY - Keith Huff

21.1.2019, od 19:30, MD Na Poště

Hrají: Richard Krajčo, David Švehlík

Americké drama je hrou o přátelství a zároveň kriminálním příběhem. Drsní chlapíci Denny a Joey jsou přáteli od dětství, které oba strávili na chicagském předměstí. Dnes jsou parťáci na chicagské policii. Richard Krajčo za roli Dennyho získal cenu Thálie 2012 a David Švehlík se umístil v širší nominaci. Představení Divadla Ungelt.

Vstupenky můžete zakoupit též on-line a ihned
vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

BENEŠOVSKÁ VSTUPENKA

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: DEŠTIVÉ DNY 21.1.2019 – BENEŠOV

ZMĚNA:

U představení DEŠTIVÉ DNY
dochází ke změně termínu, který byl původně plánovaný na 21.1.2019. Představení se nově uskuteční dne 18.6.2019od 19:30 hod. v Městském divadle Na Poště, Tyršova 163, Benešov.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 28.2.2019.

 

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz 

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top