DEATHSTARS

DEATHSTARS

Datum: 28. března 2023
Místo: MeetFactory
Adresa: Ke Sklárně 3213/15, Praha 5-Smíchov

Vstupenky

úterý
28
bře. 2023
20:00
DEATHSTARS
PŘESUNUTO, NOVĚ 28.3.2023 OD 20:00
MeetFactory

Praha

Informace o akci

Evropské turné švédských death-glam-metalových DEATHSTARS se přesouvá na rok 2023!  

Přesuny evropských turné kapel pokračují. Pandemie coronaviru nadále znemožňuje kapelám vyjet na jejich už opravdu dlouho plánovaná turné. Stále přísnější restrikce, které se liší stát od státu činí cestování natolik komplikované, že nezbývá než hledat nové, nadějnější termíny koncertů. I to už v současné chvíli není snadné, a tak Švédové DEATHSTARS, kteří z výše uvedených důvodu přesouvají své turné na pozdější dobu, nalezli nové termíny až v roce 2023.

DEATHSTARS tak vystoupí v PRAZE, MeetFactory až 28. 3. 2023!

Kapela má tedy o něco více času na práci na svém dalším studiovém albu. S novým materiálem, se zbrusu novými melodiemi a po dlouhou dobu nastřádanou energií na vás vychrlí svoji live show silou sopečné erupce. Hodlají zdevastovat celé haly a kompletně vyšťavit i vás všechny…bude to senzace!

Napište si prosím, DEATHSTARS, PRAHA, MeetFactory – 28.3.2023!

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture DEATHSTARS

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: DEATHSTARS 22.4.2022, PRAHA

ZMĚNA:

z důvodů restrikcí pro hromadné akce v souvislosti s pandemií Covid-19 se koncert skupiny DEATHSTARS z plánovaného termínu 22.4.2022 (původně 28.9. 2020 a 29.9.2021)  od 20 hodin a v místě Meetfactory, Praha PŘESOUVÁ na nový termín 28.3.2023. Začátek a místo konání koncertu zůstává beze změny.  

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné zakoupené vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději však do 15.12.2021.

 

Vstupné se vrací následovně:

 

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

 

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Naskenované vstupenky je třeba zaslat na e-mail: reklamace@ticketportal.cz.

 

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

 

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 


JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top