Chrámový koncert

Pardubické hudební jaro 2020
Chrámový koncert

Datum: 1. listopadu 2020
Místo: Kostel Nejsvětější Trojice v Sezemicích Sezemice

Vstupenky

Neděle
1
Lis. 2020
17:00
Chrámový koncert
PŘESUNUTO Z 26.04.2020, NOVĚ: 01.11.2020 OD 17:00

Informace o akci

Chrámový koncert

Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu, která zakázala od 10.3.2020 veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadné akce nad 100 lidí, se akce přesouvá z 26.4.2020 na 1.11.2020
Vstupenky zůstávají v platnosti

Barocco sempre giovane
Vilém Veverka – hoboj
Iva Kramperová – housle
Vít Chudý – housle
Adam Suk (14 let, vítěz mezinárodní varhanní soutěže v Irsku) – varhany

Koncerty v rámci festivalu Pardubické hudební jaro v krásném a akusticky velmi příznivém prostředí kostela Nejsvětější Trojice v Sezemicích se staly již tradicí. Tentokrát se zde představí spolu s komorním souborem Barocco sempre giovane charismatický hobojista Vilém Veverka, mladý talentovaný varhaník Adam Suk a stálí členové souboru Iva Kramperová a Vít Chudý.

Na programu:
J. S. Bach, A. Vivaldi, G. Ph. Telemann, P. A. Locatelli, G. A. Brescianello

Vstupné: 250 Kč

Galerie

picture Chrámový koncert

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top