Carlson Hockey Games 2019 Brno

Carlson Hockey Games 2019 Brno

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Mezinárodní hokejový turnaj za účasti týmu České republiky, Ruska, Finska, Švédska
Ani ne 10 dní před startem slovenského mistrovství světa čeká Českou republiku hokejový svátek. Ve čtvrtek 2. května odstartují v Brně Carlson Hockey Games 2019.
Národní tým zde sehraje zápasy s Finy, Švédy a Rusy. Další dvě utkání bez české účasti budou součástí víkendových denních balíčků.
Předprodej vstupenek odstartuje ve čtvrtek 14. března v 10 hodin pro registrované členy komunity Hokejka.cz, v pátek 15. března poté od 12 hodin začne volný prodej.

Do Brna se reprezentace vrátí po čtyřech letech, kdy se zde odehrál duel Česko - Finsko.
"Hokejové hry Carlsonu budou vrcholnou domácí reprezentační akcí. Poslední brněnské turnaje byly z pohledu návštěvnosti i bouřlivé atmosféry vynikající reklamou a velmi pozitivně hodnoceny všemi účastníky. Půjde o poslední prověrku před mistrovstvím světa, a tak jsem přesvědčená, že nás čekají velmi atraktivní duely s nabitými soupiskami. Fanoušky na hokej srdečně zveme," říká ředitelka BPA sport marketing Jana Obermajerová.

• sleva 20 Kč na vstupenku pro členy komunity HOKEJKA.CZ po zadání ID člena, lze uplatnit i opakovaně do celkového limitu 6 vstupenek na jednu osobu
• děti do výšky postavy 120 cm zdarma, bez nároku na sedadlo, pozor! neplatí pro sektory na stání, zde musí mít každý návštěvník vlastní vstupenku

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:

bezbariérový přístup ANO / vstupenky do sekcí Vozíčkáři PLATÍ VŽDY PRO DVĚ OSOBY - vozíčkář a doprovod vozíčkáře, podmínkou je společný vstup do areny

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD Carlson Hockey Games

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top