Detail info
Close

CO VY NA TO, PANE ŠMOLDASI?

CO VY NA TO, PANE ŠMOLDASI?

Datum: 24. července 2024
Místo: Letní scéna Harfa (OC Galerie Harfa)
Adresa: Českomoravská 2420/15a, Praha 9-Vysočany

Večer plný humoru a písniček s oblíbeným moderátorem, básníkem a překladatelem Ivo Šmoldasem.

Vstupenky

středa
24
čvc 2024
20:00
CO VY NA TO, PANE ŠMOLDASI?
LETNÍ SCÉNA HARFA 2024

Informace o akci

Co vy na to, pane Šmoldasi?

Talk show


Večer plný humoru s oblíbeným moderátorem, básníkem a překladatelem Ivo Šmoldasem. O hudební doprovod se postará Jana Mařasová.

Ivo Šmoldas je známý český básník, překladatel, scénárista, kulturní publicista, redaktor, nakladatel a moderátor. Vystudoval češtinu a angličtinu na Filozofické fakultě UK a následně pracoval v nakladatelství Český spisovatel. Zde pracoval jako redaktor nejprve klasické literatury a poté poezie. Později se zde vypracoval i do vysokých řídících pozic. Už v osmdesátých letech hojně přispíval do nejrůznějších literárních časopisů a vydal i několik básnických a publicistických knih. 

V devadesátých letech krátce působil jako ředitel v nakladatelství Columbus a později spoluzaložil soukromé vydavatelství Apsida. V současnosti pracuje jako umělec na volné noze. Překládá ze slovenštiny a angličtiny, spolupracuje s rozhlasem a televizí a v České televizi nepravidelně působí jako moderátor pořadů s kulturní tématikou. V poslední době se ale odstává do povědomí diváků hlavně jako vyhledávaný moderátor a oblíbený host různých televizních show a zábavných pořadech, jakožto muž s pohotovými a vtipnými reakcemi.

 

Hrají: Ivo Šmoldas, Jana Mařasová

Žánr: zábavný pořad, Délka: 130 min. (včetně 20 min. přestávky)

 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top