CO TAKHLE KE ZPOVĚDI… Pardone me, prime minister

CO TAKHLE KE ZPOVĚDI… Pardone me, prime minister

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Edward Taylor: CO TAKHLE KE ZPOVĚDI… Pardone me, prime minister

Hrají: Petr Nárožný, Jan Čenský / Martin Zahálka, Ilona Svobodová / Zuzana Slavíková, Jakub Štěpán / Martin Zahálka ml., Máša Málková / Kateřina Sedláková, Andrea Daňková / Jiřina Daňhelová

Sídlo premiéra na Downing Street 10 zasáhne rodinná bomba. Skvělý Petr Nárožný v hlavní roli anglické komedie. Vláda Jejího Veličenstva je rozhodnuta naplnit volební slib a chystá se rázně zatočit se zábavným průmyslem a hazardem. Jenže má to jednu vadu – na šéfa vládního kabinetu George Venablese se valí skandál. Ze skříní na Downing Street 10 nevypadávají jen političtí kostlivci, ale i polonahé slečny. Sousto pro novináře, munice pro opozici, příležitost pro stranické odpůrce a k tomu všemu zvědavá manželka. Situace jako stvořená pro komediální žánr s pověstným anglickým humorem.

Režie: Vladimír Strnisko Produkce: Agentura Harlekýn Praha

více info na: www.september.cz

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: CO TAKHLE KE ZPOVĚDI 6.5.2018 – ZLÍN

ZMĚNA:

Ze zdravotních důvodů dochází ke změně termínu představení CO TAKHLE KE ZPOVĚDI, které se mělo uskutečnit dne 6.5.2018 ve Zlíně. Představení se nově odehraje 18.9.2018 v 19:00.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 31.5.2018.

 

Vrácení vstupenek:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.    

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


ZMĚNA: CO TAKHLE KE ZPOVĚDI 18.9.2018 – ZLÍN

ZMĚNA: 

Z technických důvodů dochází ke změně místa konání a začátku představení CO TAKHLE KE ZPOVĚDI, které se uskuteční dne 18.9.2018 ve Zlíně. Představení se uskuteční v Masters of Rock Café ZLÍN (Čepkov) od 19:30 hod.


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKEPORTAL


Top