Benefiční utkání  fotbalové reprezentace ČR

Benefiční utkání fotbalové reprezentace ČR

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

"I HVĚZDY MAJÍ SRDCE A POMÁHAJÍ"

Benefiční utkání FOTBALOVÉ REPREZENTACE České republiky (účastníka finále Mistrovství Evropy 1996 v Anglii)

Fotbalová reprezentace České republiky a hráči, kteří se účastnili finálového utkání Mistrovství Evropy 1996 v Londýně, podpoří sehráním benefičního utkání s hráči T.J. Sokola Živanice projekt na podporu těžce nemocné 7leté Míši Hlaváčkové ze Živanic - Dědka. Výtěžek celého projektu bude věnován Míše a jejím rodičům na zajištění životně důležitých věcí, zdravotnických a rehabilitačních potřeb, léků a vybavení.

Malá Míša kvůli vážným zdravotním problémům, které u ní nastaly patrně v souvislosti s očkováním a rozsáhlou dechovou a srdeční zástavou, váží nyní pouhých 15 kg, neovládá vlastní tělíčko ani řeč - nechodí, nesedí sama bez opory, komunikuje pouze přes obrázky a speciální piktogramy. Proto potřebuje nepřetržitou péči své rodiny, která je pro ni enormně náročná z časového, psychického i finančního hlediska. Více informací o nemocné Míše najdete na www.pomoztemisce.cz.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Benefiční utkání  fotbalové reprezentace ČR

Na mapě

Top