ANTIGONA

RockOpera v Ostravě
ANTIGONA

Datum: 24. listopadu 2022
Místo: Multifunkční aula Gong
Adresa: Ruská 2993, Ostrava-Vítkovice

Vstupenky

čtvrtek
24
lis. 2022
19:00
ANTIGONA

Informace o akci

Veleúspěšná pražská RockOpera pod taktovkou Pavly Forest a Milana Steigerwalda přiváží představení do Ostravy.
V multifunkční aule Gong se odehrají představení Antigona.
Jak bývá u RockOpery zvykem, uvidíte hvězdy tuzemské rockové scény jako Kamil Střihavka, Honza Toužimský, Viktor Dyk, Pavla Forest, Žántí, Helena Kubelková, Jiřího Zonygu a další. Nouze nebude ani o velkou světelnou, akrobatickou a pohybovou show. Diváky dokonce čeká i tanec u tyče v podání Jany Kadeřávkové a mistryně světa v Pole disciplínách Alexandry Kalousové. Režie se opět ujme mistryně fyzického divadla, členka legendárního Teatr Novogo Fronta Irina Andreeva.

ANTIGONA

Příběh rockové opery Antigona vystupující z hlubin tajemného starověku s sebou přináší dvě základní dějové linie - téma generační vzpoury a téma lásky doslova až za hrob.

V bratrovražedném souboji se vzájemně zabijí dva bratři, následníci trůnu. Této situace využije Kreon, jejich strýc, aby získal vládu a moc. V atmosféře strachu a počínající hrůzovlády se mu postaví Antigona. Vzepře se nesmyslným příkazům, odmítne roli poslušné ženy a manželky a odhodlaně a vzdorně hájí své právo na svobodné rozhodování o sobě samé a o svých činech.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA

Na mapě

Doporučené

Top