AMARANTHE, BEYOND THE BLACK - European Tour 2022

AMARANTHE, BEYOND THE BLACK - European Tour 2022

Datum: 4. února 2022
Místo: Masters of Rock Café
Adresa: Tyršovo nábřeží 5497, Zlín

Vstupenky

pátek
4
ún. 2022
20:00
AMARANTHE, BEYOND THE BLACK - European Tour 2022
PŘESUN Z 5.12.2020,1.5.2021,NOVĚ 4.2.2022 OD 20:00

Informace o akci

POZOR! Evropské turné kapel AMARANTHE a BEYOND THE BLACK se přesouvá na únor 2022!


Kostky jsou vrženy! Plánované monstrózní turné kapel AMARANTHE a BEYOND THE BLACK v roce 2021 nebude. Tato přehlídka moderního metalu a krásných žen se odkládá na rok 2022! 1. máj 2021 si tedy u nás ve ZLÍNĚ, budeme muset prožít jinak než na tomto lákavém koncertě. Nezbývá, než se obrnit trpělivostí a na tuhle koncertní parádu si počkat o něco déle!


Nový termín pro zlínský klub Masters of Rock Café je 4. 2. 2022!


AMARANTHE o rozhodnutí: „Jsme naprosto zdrceni, ale bohužel nás nepřekvapilo, že budeme muset znovu odložit naše evropské turné s Beyond the Black. Tak moc jsme se těšili, až konečně budeme na pódiu, abychom vám mohli zahrát nové písničky z desky MANIFEST! Cítíme ale velkou naději, že toto turné uděláme v roce 2022! Nechte tedy čas rychle utéct a na koncertech se znovu uvidíme dřív, než se nadějete!“
Jennifer Haben z BEYOND THE BLACK dodává: „Věříme, že přesunutím tohoto turné zajistíme zcela bezpečný a vysoce kvalitní live zážitek, který si naši fanoušci po celé Evropě zaslouží! A buďte si jistí, že se po této těžké době plné omezení se Beyond the Black & Amaranthe vrátí ještě intenzivněji a hlasitěji než kdy jindy!“


Vstupenky zůstávají v platnosti i pro nové datum koncertu.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture AMARANTHE, BEYOND THE BLACK - European Tour 2022

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top