Detail info
Close

70th Birthday Show: J. A. Kronek & Alband

70th Birthday Show: J. A. Kronek & Alband

Datum: 7. listopadu 2024
Místo: KC Semilasso
Adresa: Palackého tř. 832/126, Brno

Vstupenky

čtvrtek
7
lis. 2024
19:00
70th Birthday Show: J. A. Kronek & Alband

Informace o akci

zpěvák, skladatel a kytarista JAROSLAV ALBERT KRONEK, známý především ze sedmadvacetiletého působení ve skupině KERN,  při příležitosti oslav svého významného životního jubilea 70. narozenin, připravil se svous kupinou ALBAND, se kterou slaví 15. let.

Průřez svých největších kerňáckých a albanďáckých hitů.

V tomto speciálním programu zazní hity např. Blízko nás, To jsme my, Fernetový oči, Exploze snů, V sobotu ne, atd..

Koncert doplní i vzácní hosté – jejichž jména uveřejníme v nejbližší době.

J .A. Kronek se skupinou ALBAND natočil maxisingl, ze kterého vzešel velký hit, který po pouhém měsíci od zveřejnění videoklipu, atakuje stotisícou hranici sledovanosti na youtube: https://youtu.be/7AL6ukQSD_I?si=G_qPaeyZDFS1icnI

 

Kapela Alband, se začala formovat kolem dlouholetého frontmana kapely Kern Jaroslava Alberta Kronka už v roce 2006. Vznik Albandu se datuje do roku 2009. Přestože jejími členy byli převážně muzikanti, kteří svou rockovou minulost zasvětili Kernu, rozhodně se nejednalo o nějaký „Kern-unplugged“. Schopnost postavit si vlastní ojedinělý repertoár bylo patrné prakticky hned po odchodu skladatelské dvojice Jaroslava Alberta Kronka a jeho „druhého hlasu“, baskytaristy Libora Machaty z Kernu v roce 2008. Tuto dvojici doplnil bývalý kytarista Titaniku a Kernu Mirek Horňák a za bicí se posadil Vít Franěk.


klip k písni „Trofeje“: https://www.youtube.com/watch?v=FH9kRgHk9Fk
klip k písni "Devět životů": https://youtu.be/Zvj6TMOG2Lw
klip k písni „Zbude ze mě půl“: https://youtu.be/sUJ-TUV-9EU

klip k písni "Měsíc nebo Mars": https://youtu.be/cxJEE5hNiFk

Víme, jak lidi pobavit, nadchnout a hudebně uspokojit!

Informace, ukázky, videa a foto:

www.alband.cz

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

Zpěvák Jaroslav Albert Kronek vyráží s kapelou Alband na turné „Blízko nás tour 2024“

Jaroslav Albert Kronek, mnoho let významný frontman dnes už dávno legendární skupiny Kern, nyní lídr brněnského seskupení Alband, vyráží na celorepublikové turné s názvem „Blízko nás tour 2024“.

Koncertní šňůra, čítající více jak tři desítky zastávek, připomene všem věrným fanouškům tohoto charismatického zpěváka jednak staré oblíbené pecky Kernu, ale zároveň samozřejmě představí i to nejnovější z dílny Albandu, který si připomíná výročí založení – na scéně je polokulatých patnáct let. A aby těch jubileí nebylo málo, tak v sobotu 11. května 2024 oslaví samotný Jaroslav Albert Kronek své sedmdesátiny.

„Ten, kdo nechal vstoupit do našich životů matematiku, čísla a grafy, měl by to zase všechno rychle zrušit. Pořád nějaké letopočty, data, kalendáře, furt něco zatrhujeme, podtrhujeme a kroužkujeme. Těch diářů, lístečků a virtuálních pamětí… Pořád se to zahušťuje, opakuje a zůstává to pevné, ukotvené v prostoru a čase. Jenom člověk se mění. Ještě nedávno mě moje mamka napomínala: „Jaro, rychle se sebou něco dělej, seš jenom o dvacet let mladší než já!“ Tak to jsem se teda podruhé zachvěl. Poprvé to bylo, když končilo ono veselé „cet“ a začalo se zdůrazňovat „desát“. Takže si letos ten krásný rok 1954 nějak letmo připomenu a trošinku zpomalím. Tohle „Blízko nás tour“ se při pohledu do fermanu jeví, jako hodně husté a pestré. Čím si už ale udělat ten život zajímavější a bohatší než tím, co člověka baví a co má rád. Navíc toto tour může být i výjimečné, když nebudou rupat struny, vydrží mi hlas a budou chodit lidi,“ říká Jaroslav Albert Kronek, kterého na nastávající sérii speciálních koncertů doprovodí jeho mnohaletý textařský, pěvecký a basový parťák Libor Machata, kytarista Michal Pospíšil a bubeník Víťa Franěk.

„Blízko nás tour 2024“ odstartuje už 16. března ve Vyškově, pak následuje v průběhu roku více jak třicet koncertů napříč celou republikou a všechno vyvrcholí narozeninovým koncertem Jaroslava Alberta Kronka 7. listopadu v legendárním brněnském Semilassu. Celá skupina se na letošní rok moc těší. Fanouškům a posluchačům nabídneme průřez všemi obdobími, kterých byl náš zpěvák součástí,“ doplňuje bubeník Víťa Franěk.

Zpěvák, textař a skladatel Jaroslav Albert Kronek je znám především z dlouholetého působení ve skupině Kern, která má na svém kontě hity jako je Blízko nás, Exploze snů či To jsme my, je vítězem Zlatého trianglu a získala třetí místo v anketě Zlatý slavík. Se svou současnou skupinou Alband natočil v nedávné době maxisingl, z něhož vzešel velký hit Kalimba, který v současné době na YouTube atakuje stotisícovou hranici sledovanosti.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top