1.FC Slovácko - AC Sparta Praha

1.FC Slovácko - AC Sparta Praha

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Finále MOL Cupu mezi týmy 1. FC Slovácko - AC Sparta Praha se uskuteční v náhradním termínu 18. května se začátkem v 17:00. Ve čtvrtek to potvrdil Řídící orgán soutěže.

Zápas mezi domácím 1.FC Slovácko a pražskou Spartou se měl hrát na Městském stadionu v Uherském Hradišti ve středu 4. května s výkopem v 19:00. 

Po vydatném přívalovém dešti před utkáním byl ale stav hrací plochy označen za nezpůsobilý a finálové utkání bylo odloženo. Na trávníku byla voda a hráči nemohli absolvovat tradiční předzápasovou rozcvičku. Zhruba 10 minut před výkopem pak hlavní sudí kvůli nezpůsobilému terénu zápas odložil.

Vstupenky na odložené finále MOL Cupu zůstávají v platnosti. Fanoušci zároveň mají možnost lístky vrátit.

Český fotbal pozná nového vítěze Mol Cupu. Do finále nejprestižnější pohárové soutěže v tuzemsku postoupily Sparta a Slovácko.

Zatímco Sparta se ve finále představí podvanácté v samostatné české historii a může navázat na svůj zatím poslední triumf z roku 2020, Slovácko se mezi dva nejlepší celky ročníku dostalo potřetí a bude usilovat o svůj premiérový triumf.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top