MISTROVSTVÍ ČR V POLE SPORT - SEMIFINÁLE I | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

MISTROVSTVÍ ČR V POLE SPORT - SEMIFINÁLE I

MISTROVSTVÍ ČR V POLE SPORT  -  SEMIFINÁLE I
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

V pořadí již šestý ročník pole dance soutěže na nejvyšší úrovni v ČR, Mistrovství České republiky v pole sport se bude konat 22. dubna, 23. dubna a 17. června 2017.
V České republice se jedná o poměrně mladou a rychle se formující sportovní disciplínu a již nyní slavíme obrovské úspěchy. Česká republika získala 3 zlata, 1 stříbro a 1 bronz z Mistrovství světa v roce 2015, kde se stala historicky nejúspěšnější reprezentací! Jen za čtyři roky se česká pole dance komunita dokázala vyšplhat na světovou úroveň! Už teď netrpělivě čekáme na výsledky z letošního Mistrovství světa (12/2016).
Přijďte se podívat do divadla a podpořte své favority, celou pole dance komunitu a třeba i svého souseda nebo kolegu!
Více na: www.polesport.cz
Pořádá: Czech pole & aerial sports federation www.cpasf.cz

Semifinále kategorie Ženy amatéři, Muži a Dvojice*
Sobota 22. dubna 2017 11:00h
S každým dalším rokem v České republice, kde neustále stoupá obliba pole dance, stoupá i úroveň tohoto sportu a intenzita přípravy soutěžících. Chlap na tyči už není dávno passé! Nenechte si ujít čím dál tím více oblíbenou kategorii Muži, jejichž základna každým rokem roste. Každý z nich je unikátní svým stylem vystupování, kdy někteří preferují více sportovní nádech svého projevu a jiní dbají více na umělecký dojem. Zahanbit se nenechají ani amatérky a sehraní pároví soutěžící. Přijďte je všechny podpořit!
Vysvětlivky:
* Program je předpokládaný a může se změnit v souvislosti s počtem přihlášených soutěžících a následně finalistů.

Vstupenky můžete koupit i jako balíček na oba dny a nebo i na druhou část 23.4.2017.

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet