MIREILLE MATHIEU 2017 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

MIREILLE MATHIEU 2017

MIREILLE MATHIEU 2017
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

ticketportal.cz in English version

Legenda světového šansonu, francouzská zpěvačka Mireille Mathieu
přijede opět koncertovat do Prahy!
Rodačka z Avignonu zazpívá své nejznámější písně, které milují fanoušci po celém světě. Minulý pražský koncert byl vyprodán v rekordním čase.
Charismatická francouzská šansoniérka Mireille Mathieu započala svou hudební kariéru v sedmdesátých letech minulého století, od té doby stihla nahrát více než 1200 skladeb, vydat více než 40 alb a vystupovat po celém světě. Mireille Mathieu je přímou nástupkyní ikonické Edith Piaf. Do paměti fanoušků se zapsala díky slavným skladbám Mon credo, Qu`elle est belle, Mon bel amour d`été, ale také typickým účesem, krátkou ofinkou, která se stala ve své době módním hitem. Spolupracovala například s hvězdami jako Charles Aznavour, Julio Iglesias, Frank Sinatra, Tom Jones nebo Paul Anka.
Mireille Mathieu je obecně považována za nejvýznamnější současnou šansonovou zpěvačku a i letos jistě potěší své fanoušky tím nejlepším ze svého repertoáru, brilantním hlasem a skvělým doprovodným orchestrem.

VIP vstupenky zaručují nejlepší místa v sále a pozvání na pohoštění v salonku Panorama.

VIP prostor v salonku Panorama se otevře v 18:00 a uzavře ve 22:00. Připraveno bude pohoštění a příjemné zázemí před i po koncertu.
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P je vyčleněno 5 míst a dále 5 míst pro jejich doprovod, Parter vpravo / VCHOD A / řada 33 / sedadla 11-19. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod.

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet