CARNIVAL YOUTH / LV | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

CARNIVAL YOUTH / LV

CARNIVAL YOUTH / LV
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

Lotyšští Carnival Youth se po Novém roce vrátí do Prahy a zahrají ve Futuru

Lotyšská indie čtyřčlenná kapela Carnival Youth je jedna z nejúspěšnějších nových kapel nejen z Lotyšska, ale z celého Pobaltí, což dokazuje i cena The European Border Breakers na Eurosonic 2016. Carnival Youth letos v Praze vystoupili v Café V lese a 18.ledna 2017 se do Prahy vrátí a odehrají koncert ve Futurum Music Baru.

Sound Carnival Youth míchá nápadité melodie, energii rockové hudby a neotřelé nápady – lyrické skladby a indie hity ztělesňují nadšení kapely a jejich lásku k hudbě. Jejich talent září nejen na deskách, ale i při jejich dynamických vystoupeních. Jejich nova deska Propeller připomíná Wolf Parade, Temples a Arctic Monkeys.
Od svého založení v roce 2012 Roberts Vanags, Aleksis Lurins, Edgars Kaupers a Emils Kaupers vydali celkem tři desky – EP Never Have Enough, debutové LP No Clouds Allowed, za které v Lotyšsku získali ocenění v roce 2014, a druhé album Propeller, které vyšlo v dubnu 2016.
Všechny tři desky jim přinesly celoevropskou popularitu a uznání kritiky.
Carnival Youth zahráli na NME Club Night v KOKO v Londýně, vystoupili na mnoha festivalech, jako The Great Escape (VB), Sziget (Maďarsko), Positivus (Lotyšsko), Open’er Festival (Polsko), Reeperbahn (Německo), Eurosonic (Holandsko) a další.
Jejich písničky z No Clouds Allowed hráli ve svých pořadech Steve Lamacq (BBC 6 Music), John Kennedy (XFM) a Chris Hawkins (BBC 6 Music).

Termíny :


Galerie / Média :

Carnival Youth v pražském Futuru / plakát
Carnival Youth / foto
Carnival Youth / foto
Carnival Youth: Seagulls on Bicycles
Carnival Youth: Connection Lost
Bookmark and Share
Sdílet