GRAVITY MADNESS | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

GRAVITY MADNESS

GRAVITY MADNESS
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

Spojením dvou eventů GRAVITY FESTIVAL a TEMPLE OF MADNESS vzniknul projekt GRAVITY MADNESS, který vám přiváží hned na porvé asi dvě nejfrekventovanější jména zahraničních DJs na všech českých diskuzích.

Timmy Trumpet (AUS), Jauz (USA),
Manene, Bon Finix & Tripmain, Dave b2b, eMty

Po obrovském úspěchu, který Timmy Trumpet sklidil na loňském Gravity Festivalu pro nás byl letos jasnou volbou… Timmy momentálně patří mezi nejpopulárnější a nejvytíženější DJe v Austrálii. Poslední tři Timmiho singly se umístily na prvních příčkách ve světových hudebních hitparádách. Týdně absolvuje až 10 letů a za rok tak vystoupí na 200 různých akcích. Pokud máte rádi taneční hudbu a ještě jste neviděli DJe, který hraje ve svých setech živě na trumpetu, neměl by vám Timmy Trumpet na Gravity Madness ujít.

Jauz poprvé v Praze, jedno z nejžádanějších jmen poslední doby se představí ve Slovanském domě. Sam Vogel alias Jauz je 21letý americký DJ a producent, který za poslední dva roky vydal jedny z nejúspěšnějších skladeb ve světě EDM. Feel The Volume nebo Rock The Party ani nyní nechybí v setech největších DJs. Tento umělec se právě chystá na evropskou tour, která je díky jeho tvrdšímu a velice osobitému stylu hudby dost šílená a také prakticky vyprodaná. Jak říká sám Jauz, hudba nemá hranice, což jak sami uvidíte, tohoto umělce opravdu perfektně vystihuje.

Kapacita Slovanské domu je omezena, tak si pospěš s nákupem lístků.

Standard - 1. vlna – 399,- Kč / limitovaná edice 500 ks

VIP table pro 8 osob - 9999,- Kč / pouze 10 ks
obsahuje - 8x VIP table vstup, 2l Stolichnaya vodka, 12 ks Red Bull, 8x voda vstup do VIP zony s nejlepším výhledem na stage, samostatné WC, šatnu zdarma

VIP - 799,- Kč / pouze 200 ks
obsahuje vstup do VIP zóny s nejlepším výhledem na stage, samostatné WC, šatnu zdarma

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet