THE EXPLOITED (UK) & THE CASUALTIES (USA) | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

THE EXPLOITED (UK) & THE CASUALTIES (USA)

THE EXPLOITED (UK) & THE CASUALTIES (USA)

Legendární punkové kapely THE EXPLOITED a THE CASUALTIES vyráží na The Real Punk Rock Tour! Těšte se na skutečné punkrockové masakry v Praze a Ostravě!

Hardcoristé a pankáči zbystřete! Chystají se hned dva večery pro ryze punkové fajnšmekry! THE EXPLOITED vyráží na evropské turné a po loňském festivalovém vystoupení na Masters of Rock přijíždí odehrát koncerty plné správné klubové atmosféry. Přichystali si hned dva punkrockové večírky - 16. listopadu v ostravském klubu Garáž a 20. listopadu v pražském klubu Storm! Nenechte si ujít tuto legendární skotskou partičku vedenou kontroverzním frontmanem Wattie Buchanem. Punk's Not Dead!
Neřízenou střelu THE EXPLOITED doplní masakr od THE CASUALTIES! Pokud jste unavení z komerčních kapel, s touto americkou partičkou pěkně rychle vystřízlivíte. Od roku 1990 nasadili punku pekelně svižné tempo. Jejich nekompromisní streetpunk nelze poslouchat z beden, taková nakládačka se musí zažít!
A to není vše! Zahřívací kapelou večera budou CODE RED!

Termíny :


Galerie / Média :

The Real Punk Rock Tour / vizuál
The Exploited / foto
The Exploited: Beat the Bastards live
The Casualties / foto
The Casualties: Chaos Sound - Season of Mist
Bookmark and Share
Sdílet