BENÁTSKÁ! 2017 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

BENÁTSKÁ! 2017

BENÁTSKÁ! 2017
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

BENÁTSKÁ! OSLAVÍ ČTVRTSTOLETÍ. VÝJIMEČNÉ KONCERTY NA NÍ ODEHRAJE TEAM S PAĽEM HABEROU i MARPO

Jeden z nejstarších českých open airů Benátská!, který čeká v létě jubilejní 25. ročník. Už nyní pořadatelé ohlašují prvního headlinera - populární slovenský Team, který má za sebou vyprodané halové turné. Vystoupení bude výjimečné už jen tím, že muzikanti v čele s Paľem Haberou plánují na příští léto pouze 3 koncerty. 
„Do jubilejního ročníku Benátské vstupujeme v době, kdy má festival stoupající tendenci, a 25. ročník je pro nás o to větší výzvou. Festivalové výročí i šest let, co jsme v Liberci, si připomeneme ve velkém. Všechny plány budeme postupně odkrývat během roku,“ říká ředitel festivalu Pavel Mikez a přiznává, že volba Teamu, byla od začátku jasná. Další rocková jména podle něj zastoupí například Škwor, Alkehol, Törr, Harlej, Doga, Doctor PP nebo Walda Gang. Po několika letech se na festival vrátí i Aleš Brichta.
Program Benátská! letos zachová i velmi úspěšnou novinku z loňského roku a v sobotu, vyčlení stage České televize pro dramaturgii, zaměřenou na mladší fanoušky. Právě ta loni zaznamenala rekordní nárůst mladých návštěvníků. Generaci youtuberů zastoupí Jakub Děkan a Band, Lipo, Nebe, Voxel, Sebastian, Pavel Callta či Paulie Garand. Vyvrcholením bude jistě vystoupení Marpa, který před nedávnem vyprodal Fórum Karlín.
Předvánoční předprodej vstupenek nabízí limitovanou edici lístků za výhodnější ceny.Kromě kvalitní hudby sázejí pořadatelé tradičně na vysokou kvalitu služeb pro návštěvníky a doprovodných programů a zázemí areálu. O tom, že pořadatelé dbají také na čistotu areálu během festivalu svědčí i to, že v posledních letech pravidelně získávají ocenění Čistý festival.

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet