BENÁTSKÁ! 2017 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

BENÁTSKÁ! 2017

BENÁTSKÁ! 2017
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

Festival Benátská! slaví čtvrt století!

Již tradičně proběhne poslední červencový víkend v Liberci další ročník hudebního festivalu Benátská!. Tentokrát oslaví Benátská! 25 let svého působení na české festivalové scéně. Předprodej nabízí standartní celofestivalové i VIP vstupenky za zvýhodněné ceny.
25. ročník už zná i svá velká jména. Jedním z nich je slovenský Team v čele s Pavolem Haberou a další zahraniční kapelou bude britská rocková legenda Status Quo.
Rockovou scénu dále zastupují kapely Harlej, Alkehol, Škwor, Doga, Doctor PP, Walda Gang, Törr a Aleš Brichta.
Večírek pro nedočkavé se ponese ve slovenském duchu a diváci se mohou těšit na vystoupení Petera Nagyho, Vašo Patejdla a kapely Horkýže Slíže. Slovenskou scénu dále zastupuje oblíbená kapela No Name. Dále vystoupí zpěvačka Lenny, Michal Hrůza, skupina Jelen a Wohnout.
V sobotu se na festivalu opět představí novinka z loňského roku. Program jedné z velkých stageí bude vyhrazen dramaturgii, zaměřené především na mladší publikum. Účast přislíbili skupina Nebe, zpěvák Voxel a „Král metafor“ – rapper Marpo! Na své si přijdou i fanoušci liberecké hudební scény, kterou zastoupí zpěváci Sebastian a Pavel Callta, dále Jakub Děkan a jeho Band, rapper Lipo a Paulie Garand.
Další kapely budou postupně zveřejněny.

Festival nabízí i bohatý doprovodný program, partnerské a odpočinkové zóny a spoustu zábavy pro nejmenší návštěvníky. Přijeďte se pobavit a užít si tři dny nezapomenutelných hudebních vystoupení a zážitků! Těšíme se na vás!

Novinky a zajímavosti sledujte na facebooku a na oficiálních webových stránkách festivalu.

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet