Michalovi mazlíčci - Michal Nesvadba | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Michalovi mazlíčci - Michal Nesvadba

Michalovi mazlíčci - Michal Nesvadba

Do Lidového domu v Karlových Varech KONEČNĚ přijíždí Michal po několika letech (naposledy se hrálo Michal k snídani v Letním kině v r. 2011!) se svým autorským představením na které vás moc zveme! Několikrát byl hostem vánočních programů pro děti či při akcích Otevřených dveří nebo jiné slavnostní události, LETOS se však konečně potkává s dětmi na jeho vlastním představení Michalovi mazlíčci, snad budete s námi u toho :-) Těšíme se na vás!

Info k představení: Michalovi Mazlíčci - Michal Nesvadba

aneb

"Michale, když máš na opasku ještě dvě volné dírky za přezkou, tak si nehraj na to, že jsi už dospělý!"

Michal si myslí, že už je moc velký na to, aby si hrál s dětmi. Jeho "plyšáci", největší mazlíčci, ho ale přesvědčí o tom, že z malého kluka ještě nevyrostl a hrát si s nimi může klidně dál.

...Michal v Mazlíčcích představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Děti se prostřednictvím tohoto představení na chvilku zastaví i na klidném místě v pralese v Africe, ale pak už rychle zase zpátky do Michalova pokojíčku, kde na něj čekají další jeho oblíbení plyšáci ... a spousta jeho vzpomínek do kterých se vrátí spolu s dětmi v sále... Nemůže chybět legrace, soutěže ale ani překvapení ...? Víte, koho má Michal opravdu moc rád, je jeho Miláček a vy ho dobře znáte...?

V představení uvidí děti skutečné hračky, své oblíbené plyšáky, do kterých se zamilují nejen ony, ale také jejich rodiče. Michal a jeho vystoupení představují jednoduchou formu humoru, založenou na věcech které děti denně obklopují, které znají a jen udiveně sledují co a jak s nimi umí vymyslet jejich kamarád Michal. A proto odchází nejen nadšené a zabavené, ale nesou si v hlavičkách hodně zajímavých nápadů, které rozvíjí fantazii a přitom dávají smysl. Přijďte si hrát!

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet