A TRIBUTE TO FREDDIE MERCURY | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

A TRIBUTE TO FREDDIE MERCURY

A TRIBUTE TO FREDDIE MERCURY
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

Freddie Mercury, jenž je právem považován za jednoho z nejlepších rockových interpretů všech dob, má v letošním roce dvě významná jubilea. 24. listopadu uplyne 25 let od jeho úmrtí. A nebýt zákeřné nemoci AIDS, 5. září by oslavil 70. narozeniny.
První oslava nedožitých 70. narozenin proběhla první zářijový víkend ve švýcarském Montreux, kde Freddie trávil koncem života většinu svého času. Zpěvák skupiny PRAGUE QUEEN Jaroslav BŘESKÝ se zde zúčastnil celosvětové pěvecké soutěžě, ve které skončil na 2. místě!!!
Sérii koncertů si připomenou odkaz velikána rocku i české hvězdy. Kamil STŘIHAVKA, David KRAUS, Aleš BRICHTA, Bohuš MATUŠ, David ULIČNÍK a další interpreti za doprovodu skupiny PRAGUE QUEEN.
Moderátorem show je Vladimír HRON, který již v minulosti a zcela bravurně, zazpíval některé Freddieho songy.
Na koncertech zazní největší hity skupiny Queen, samozřejmě Radio Gaga, I want You Break Free, Show Must Go On, We Will Rock You, Who Wants to Live Forever, Somebody To love, Don´t Stop Me Now, Love of My Life, Bohemian Rapsody a nebude chybět ani duet Under Pressure a ani olympijská hymna 1992 - Barcelona, kterou si zazpívá Vladimír Hron a vycházející hvězda, sopranistka Iveta AMAN (mimo jiné zpívá i rockovou skupinou WISHMASTERS).
Záštitu nad koncerty převzal Peter FREESTONE, bývalý osobní tajemník Freddieho Mercuryho, pro kterého pracoval od roku 1979 do jeho skonu.

www.youtube.com/watch?v=BOff1D0jGbQ
www.youtube.com/watch?v=XyA01oiwaa4

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:
bezbariérový přístup NE, ztížený přístup po schodišti / slevy NE / zvláštní sektor pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod (jedna osoba) - Praha NE, Pardubice ANO, Brno ANO

Termíny :


Galerie / Média :

Hvězdy zpívají Queen - Vladimir Hron 2015
Hvězdy zpívají Queen - Kamil Střihavka 2015
Bookmark and Share
Sdílet