NIK WEST / USA | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

NIK WEST / USA

NIK WEST / USA
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

Jeden z největších baskytarových talentů současnosti

Vynikající baskytaristka, zpěvačka, producentka, autorka písní a skladatelka – to vše je Nik West. I přes svůj mladý věk (27 let) toho Nik stihla opravdu hodně a ne nadarmo je považována za jeden z největších baskytarových talentů současnosti. Spolupracovala s takovými hudebními velikány, jako Prince, John Mayer, Steven Tyler či Dave Stewart z Eurythmics, přičemž právě on o Nik West prohlásil, že „je Lenny Kravitz v ženském vydání.“

Nik West s hudbou začala jako 13letá, kdy ji její otec učil hrát na svou kytaru. Nik ale musela hrát jako pravák, i když je levačkou. Vyrůstala v rodině plné hudby a kreativity – její sestry hrály na klávesy, bubny, housle a na kytaru a právě s nimi založila první kapelu, kde také zpívala. Nikdy ale nechodila do žádné hudební školy ani na lekce. Na střední škole Nik exceluje v matematice a atletice (dokonce byla držitelkou státního rekordu), ale i třeba na přehlídkových molech a kytara byla jen koníček ve volných chvílích. Nik tak hrála v kostele, sledovala videa na YouTube a učila se podle nich další styly. Zlom nastává ve chvíli, když Nik díky písničce Wanna Be Startin´ Somethin´ od Michaela Jacksona propadne kouzlu baskytary. Okamžitě na ni přechází a její hudební talent exploduje naplno.
Nik pilně pracuje na svém prvním albu Just In The Nik Of Time a právě tehdy si jí všimne Dave Stewart z Eurythmics. Beznadějně propadá jejímu umu a pozve Nik do Los Angeles, aby s ním spolupracovala na několika projektech. A kariéra famózní baskytaristky nabírá na obrátkách – spolupracuje s takovými hudebními legendami, jako Prince, Lenny Kravitz či Steven Tyler.
Dnes je Nik West považována za jeden z největších baskytarových talentů, objevuje se na obálkách (nejen) hudebních časopisů a je tváří značky Fender pro řadu baskytar zvanou Dimension Bass.

Koncert je k stání

Termíny :


Galerie / Média :

Nik West / foto
Nik West / foto
Nik West / foto
Nik West / foto
Nik West / foto
Nik West: Let's Dance
Nik West: Get on the Floor
Nik West: Just Friends
Bookmark and Share
Sdílet